Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A belső varratok, amik állítól...

A belső varratok, amik állítólag "kipotyognak" az soha nem okoz/hat komplikációt? Látta bárki a wc-ben, vagy fehérneműben?

Figyelt kérdés
olyan nem lehet hogy felkúszik a méhbe, vagy nem potyog ki és begyullad, ilyesmik?
2014. jún. 22. 10:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Uht nem is csinál de vizsgálni fog akármilyen felszereletlen is a rendelő.
2014. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ki tudja tapintani. Nekem ő tapintotta ki, hogy még bent van egy varrat, én nem éreztem.
2014. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

gumikesztyűben kitapintotta...?

én fel sem merek nyúlni.

meg álljak neki két ujjal?

vagy egyenesen csipesszel?

látatlanba?


és akinek hónapokig fent van?

senki nem hallott olyanról, hogy felmegy?

2014. jún. 22. 13:47
 14/15 anonim ***** válasza:

nehogy felnyúlj, pláne csipesszel...

nem kell full felszerelt rendelő, hogy ezzel tudjon valamit csinálni a doki

amúgy még sosem hallottam olyanról, hogy valakiben elvándorolt volna varrat...

2014. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nehogy felnyúlj bármivel is! Elvándorolni nem fog! Hova is vándorolna? Amikor már nem lesz rá szükség, kiesik. Az orvos meg azért orvos, hogy az ilyet megállapítsa. Én például nyúlkálhattam volna nap estig magamnak, akkor sem jöttem volna rá, hogy megrövidült a méhnyakam, hogy nyílt a méhszájam és felpuhult. Ők ezt tanulták, csinálják évek,évtizek óta. Ne izgulj ezen!
2014. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!