Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valakinek sok a magzatvize,...

Ha valakinek sok a magzatvize, az mit takar?

Figyelt kérdés
2007. okt. 18. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,


Általában akkor szokott több lenni a magzatvíz, ha a baba nem nyel elegendő mennyiséget. De a dokid többet tud erről mondani.

2007. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy semmi különöset nem jelent, de ellenőriztesd a vércukrodat (terheléses vizsgálattal!), mert a legtöbb esetben a magas cukor miatt lesz több a víz! Ha attól van, helyre kell hozni, mert az árthat a babának!

De nem ijeszgetni akarlak, van egy csomó olyan eset, amikor mindent végigvizsgálnak és nincs oka.

2007. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

én 26 hetes vagyok és nekem is sok a magzatvizem. lehet magasabb vércukorszint miatt, de sajnos fejlődési rendellenesség is okozhatja. Engen teljesen végigvizsgáltak és a babát is, hála az égnek mindent rendben találtak. Az orvosod biztosan továbbküldött vizsgálatokra. Ne idegeskedj, nekem azt mondták, az esetek többségében nincs válasz. Egyébként az sokkal nagyobb gond, a kevés a magzatvíz.

2007. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!