Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek pisilés közben...

Ha valakinek pisilés közben megy el a magzatvize azt hogy veszi észre?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a pisilést vissza tudja tartani, el tudja állítani, a magzatvizet meg egyáltalán nem. Az jön magától ameddig van.
2009. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Épp az előbb olvastam valakit (itt a gyakori kérdéseken), aki nem vette észre, és az orvos sem.

Szerencsére nem lett baj :)

2009. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy éve szültem, és pld. nekem fogalmam sincs, hogy mikor ment el a magzatvíz, és hogy magától elment-e egyáltalán, én 3 perces fájásokkal indítottam, (erre ébredtem), és zuhanyoztam is, pisiltem is, szóval nem tudom, mikor ment el...
2009. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bucibabuci ***** válasza:
100%
én pisilni keltem fel.Hallottam 1 kis kattanást, majd elkezdett lassan folyni, azt hittem bepisiltem:), de közben még pisilnem kellett. Tanácstalan voltam, de fél óra múlva olyan fályásaim lettek, hogy nem bírtam állni.Irány a kórház. 2 óra múlva meglett a fiam:)
2009. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp pisilés közben megy el akkor azért fogd észrevenni mert rengeteg fog jönni, kb. annyi mintha egy fél vödör vizet kiöntenél. Ha meg csak lassacskán folydogál akkor az folyamatosan jönni fog szóval nem csak amikor pisilsz, így értelemszerűen észreveszed, hogy állandóan vizes a bugyid. :/
2009. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!