Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szult valaki koztetek 35 eves...

Szult valaki koztetek 35 eves kora utan tobbedik babat?

Figyelt kérdés
Otodik lenne es vacilalok .. Tul sok idot nem adok a dolognak mert 37 eves vagyok , de a legkisebbem masfel eves a tobbiek lenyegesen nagyobbak , arra gondoltam esetleg legyen jobban hozza illobb teso is , bar imadjak a nagyok es o is oket . Nagyon elvezem az anyasagot de most o vele minden teljes , nem tudom jo otlet lenne-e .. :)

2014. jún. 23. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ezt neked kell tudni! ha anyagilag megengedhetitek vágjatok bele, legyen játszopajtása! van aki ekkor szüli az elsőt, nem vagy elkésve épp.

am én imâdtam terhes lenni!

2014. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
37 múltam, szeptemberben jön a kisfiunk :) ő a 3. babánk, 5,5 éves a legidősebb. A második babánk sajnos 4 hónaposan elment tőlünk.
2014. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedves elso ! Anyagilag eppenhogy mindegy.. :) ha onnam nezzuk egyet sem engedhetnenk meg magunknak .. Pl most fogunk kocsit venni :D de eppen azert , hogy ok ne nelkulozzenek nem a benzinre sporoltunk eddig :) elvagyunk szeretett az rengeteg van es valahogy tudod ahol negynek van lesz az otodiknek is :)) magamban kell meg erositenem , hogy a kicsi fiamnak mi lenne jobb ha o maradna az egyeduli " babacskank" vagy osztozna ezen szerepen :)
2014. jún. 23. 23:11
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves masodik! Uhh hogy erted hogy elment? Meg sem szuletett ugye? ://
2014. jún. 23. 23:12
 5/18 anonim ***** válasza:

Én 35 múltam és a negyediket várom, 1-2 hét múlva érkezik :). Tesók már nagyon várják. Ha anyagilag belefér nektek, akkor miért ne jöhetne az ötödik, biztosan jó lenne neki egy korban hozzá közel álló tesó.

Nálatok, milyen a nemek aránya?

2014. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
de megszületett :( 4 hónaposan lett Kisangyal. Az SMAra tesztelték a fiunkat, ő egészséges :)
2014. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom... Jo eg :O egyben gratulalok a kisfiadhoz :)
2014. jún. 24. 01:43
 8/18 A kérdező kommentje:
2:2 legnagyobb es a kis mano fiucska , koztuk van a ket csajom :D gratulalok !! Nalatok ?
2014. jún. 24. 01:44
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyebkent kicsi fiam minden hozza kozeli koruval jatszana a jatszoteren is oleli a babakat .. A kislanyok a minden :D
2014. jún. 24. 01:46
 10/18 anonim válasza:

sajnos genetikai ok volt, emiatt tesztelték Noelt is :) ő egészséges :)


Én vállalnám a helyedben amúgy :)

2014. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!