Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi a tarifája most Miskolc...

Mennyi a tarifája most Miskolcon egy szülésnek?

Figyelt kérdés
Ki mennyit adott és fog adni, aki mostanában szült vagy szül? Tudom, hogy orvos függő is, de úgy átlagban vagyok kíváncsi, hogy ki mennyit adott vagy fog adni.

2014. jún. 24. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem adtam senkinek, mivel ez a munkájuk. Rendesen elláttak.
2014. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogadott az orvosod? Mert ha igen es nem szabott meg tarifat olyan 30 korul adnek neki max 40.


Ha viszont nincs fogadott dokid es ugyeletesnel szulsz akkor semmit. En annal szultem, egy fillert nem adtam senkinek.

Kihez jarsz?

2014. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
30-at adtunk Gubásnak,plusz havonta a magánrendeléseken 6-8E ft. másodikat sztk alapon szülöm majd, decemberben érkezik.
2014. jún. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van fogadott dokim, viszont necces, mert nemsokára elutazik...Ha addig megszületik, akkor adok neki. Ha nem, akkor ügyeletesnek szerintem nem adok semmit. Csak hallottam ezt a magánrendelés 10x-ét dolgot és azért ezt így soknak tartanám...
2014. jún. 25. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!