Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Miskolcon a Semmelweisben? Volt fogadott szülésznőtök? Érdemes?

Figyelt kérdés
Mennyi a tarifájuk? Amikor megfogadom, akkor rá kell kérdezni az árra vagy nem? Mikor adtátok oda? Első baba és megoszlanak a vélemények, hogy fogadjak vagy sem...Orvosom van. Van aki azt mondja, hogy sok múlik a szülésznőn és ezen már ne spóroljak. Van aki szerint pedig felesleges, mert átlagban rendesek az ottani szülésznők.

2014. ápr. 27. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a kérdést akartam kiirni:-)várom én is a válaszokat!fogadott orvosom nekem is van!
2014. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges szülésznőt fogadni.

Nemrég volt egy ugyan ilyen kérdés egyébként.

2014. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, de az illető azt kérte, hogy ajánljanak neki szülésznőt és, hogy hogy lehet őket megfogadni, én nem igazán erre vagyok kíváncsi. És végül nem is olvasok benne érdemi választ egyik feltett kérdésemre sem és a kérdező sem igen kapott rá választ.
2014. ápr. 27. 16:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éve szültem a semmelweisben és most is ott fogok. 25 hetes vagyok. Én már most orvost sem fogadtam. A kislányomnál volt, de feleslegesnek tartottam. Meg vagyok elégedve azzal akihez tartozok a gondozáson. A szülés..nos éppen hogy beért az orvosom 2 éve, mertelég gyors ütemben zajlott minden. (remélem most is gy lesz) A gyerekágyon meg úgyis bunkók ha van orvosod ha nincs, szóval tök mindegy..
2014. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
úgy látom te sem kapsz érdemleges választ :( sztem amúgy érdemes szülésznőt fogadni. amikor én szültem,találkoztam egy paraszttal,még jó h nem őt kaptam. aki velem volt pedig viszonylag egész jó volt,de gondolom 20-30 ezertől még kedvesebb lett volna,nemcsak utasítgat,meg úgy mond mindent,mintha első szülőként tudnám,hogyan kell pl. lélegezni,nyomni stb...
2014. ápr. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Három éve szültem ott. Nem volt szülésznőm, de nem is hiányoltam, mert nagyon rendesek voltak egyébként is. Orvosom volt, mert problémás terhességem volt. Amikor felkértem, rákérdeztem az árra is, de szerencsére nem mondott összeget. Végül akkor adtuk oda, amikor hazaengedtek a kórházból.
2014. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Szia! 3 hete szültem a Semmelweisben, tehát friss az élmény. Én fogadtam szülésznőt és nem bántam meg. Petőné Papp Csilla a neve és én még sohasem találkoztam ennyire kedves, szeretetreméltó, önzetlen emberrel az egészségügyben. A munkájának él és szívvel-lélekkel végzi azt. Én azért fogadtam, mert 2 és fél éve császárom volt és most nagyon készültem a sima szülésre és mindenki mondta, hogy egy szülésznő sok jó tanáccsal el tud látni és ha eljön az idő ott van veled végig, segít, biztat. Ez így is volt. Én nem bántam meg. Amikor a kórházban voltam ha bármi kérdésem vagy kérésem volt rá mindig számíthattam. Minden egyes nap bejött hozzám, de nem csak 1-2 szóra, hanem beszélgettünk. Én 25.000ft-ot adtam neki. Szülés után adta oda a párom. Nem is akarta elfogadni, de odaadtuk, mert szabadidejében jött be és amúgy is nagyon megérdemelte. Annyi, hogy Ő egy hónapban csak egy kismamát vállal el, úgyhogy ha úgy döntesz, hogy Őt szeretnéd akkor mihamarabb fel kell hívni. Ha gondolod megadom a számát üzenetben. Egyébként még azt elmondanám a kórházról, hogy nagyon tiszta és az ott dolgozók kedves, türelmes emberek. A csecsemősök angyalok és mindenben segítenek. Én csak jókat tudok mondani az ott töltött időről.
2014. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kedves utolsó! ez a Csilla nem egy barna, régi szóval élve kicsit gomba hajú, de inkább csak a hosszára értem,tehát állig érő, szemüveges,alacsony vékony nő?

mintha nekem is ő lett volna a szülésznőm.annyira meg akartam jegyezni a nevét,de nem sikerült, viszont most h írod,rémlik valami.

2014. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és csak szülésznőd volt vagy volt dokid is? számát megadnád? ha felhívom akkor onnatól h van? mikor találkozom vele? mi történik akkor?
2014. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!