Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Miskolcon a Semmelweisben? Tudom, hogy szép és modern a szülészet és a kórházi rész is, de pár dolog érdekelne még:

Figyelt kérdés

igaz, hogy a "kisebbség" külön részen van???

mit vittetek be a babának, magatoknak;

milyen ellátásra számithatok? (van fogadott orvosom),

és minden amit fontosnak tartanátok elmondani!


31 hkm


2014. máj. 28. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan én másfél éve szültem, de már akkor is külön voltak téve szerencsére a cigányok, így nyugi volt.

Nem volt fogadott orvosom, senkinek nem adtam semmit, mégis meg voltam elégedve a dolgozókkal.

A babának pelenkát és popsitörlőt vittem be, magamnak meg az alapvető tisztálkodási szereket.

2014. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
hát mellém épp került egy a büdösebb fajtából, a dokim nagyban kérte is a bocsánatokat... egyébként próbálják őket egy szobába rakni,csak gondolom nem mindig sikerül. pelust vigyél csak be a gyereknek. a hálóing kényelmes,jó pamut,amit ott adnak,ami fontos,mert izzadni fogsz,1000 fok van bent. mellszívót vigyél,meg sok-sok wc papírt. magamnak csak betét volt a fontos,semmi más. gyereknek hazahozósruci,meg neked,amiben hazamész. de azt apa is be tudja vinni. jah,kanál,villa,pohár,szalvéta,törlő legyen nálad.
2014. máj. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-) igen, ezeket már össze is pakoltam, biztos ami biztos alapon! Remélem megúszom "őket"
2014. máj. 29. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

A szobánkban volt egy császáros anyuka, akit inkább nappal tovább tartottak a megörzőben (vagy hogy hívják ahol a császárosok vannak az első napon), mert nem volt hely "magyar" szobában.

Igaz, neki volt fogadott orvosa.

2014. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!