Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fáj annyira a szülés, hogy az...

Fáj annyira a szülés, hogy az ember elveszíti a kontrollt?

Figyelt kérdés
2007. okt. 18. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Nem fáj annyira. De nem is azzal foglalkozol hogy mennyre fáj, hanem azzal, hogy segíts a babádnak megszületni és hogy mindjárt találkozol vele. :)) Mindenki másépp éli meg a szülést, van aki végig üvölti, van aki csendben tűri. Egyéntől függ. Sok sikert és könnyű szülést kívánok. :)

2007. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen fáj annyira, de ez nem számít. Ezt senki nem fogja később a fejedhez vágni.
2007. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy olyat vágsz az ott lévő fejéhez, amit normál esetben nem mondanál, de ezt ott akkor senki nem fogja zokon venni. Velem anyukám volt bent és majdnem kizavartam. Bár ez a majdnem azért ott van, tehát teljesen nem veszítettem el a kontrollt. Mindenesetre mondtam olyat, amit egyébként nem mondtam volna. De nem haragudott érte :)
2007. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sajnos nem tudtam a fájdalomtól arra gondolni, hogy segítsek a babámnak. A fájdalom nagy volt, de én kaptam epidurális érzéstelenítést. Mikor párom bejött akkor már a hatása alatt voltam, úgyhogy nem tudom el lehet -e veszíteni a kontrolt. Az utolsó egy óra fájdalma elviselhetetlen volt szinte, de még ekkor is tudtam magamról és nem küldtem el melegebb éghajlatra a dokit:-)

Én nem veszítettem el, de ha te elveszíted sem róhatja fel neked senki abban a helyzetben.

2007. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a fájdalomküszöbe és nem egyformán reagálunk bizonyos helyzetekre.Kegyetlen fájdalom mig végre kitágul a méhszáj akkorára hogy kitudd nyomni a babát és ezt valaki égtelen üvöltéssel,valaki halk nyögdécseléssel fejezi ki.Nekem potyogtak a könnyeim de nem üvöltöttem,megmaradt az önkontrollom.Ott már nem fogsz mérlegelni majd úgy reagálsz ahogy neked a legjobb,a többi meg nem számit!:D
2007. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!