Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Salgótarjáni nőgyógyászokról,...

Salgótarjáni nőgyógyászokról, vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Salgótarjánban élek a párommal, és babát tervezünk.

Ezért szeretnék érdeklődni, hogy ki az a nőgyógyász akihez érdemes járni magánrendelésre.(aki jó orvos, komolyan veszi a munkáját, figyelmes,stb..)


2014. jún. 27. 17:53
 1/10 boxer88 válasza:
0%
Inkább vetesd el,így is van elég cigány.
2014. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1-es miből gondolod, hogy a kérdező cigány? egyébként is a cigányoknál is vannak normális emberek és vannak nem normálisak ugyan úgy mint a magyaroknál! Ennyit rólad!

Kérdező amikor én ott laktam(lányként) akkor a Pasztohov dokit dicsérte mindenki nekem is ő kezelte a cystámat is, lelki ismeretes egy doki az biztos!

A lányomat úgy volt, hogy Balassagyarmaton szülöm, de sajna nem lehetett így tarjánba kellet szülnöm és ott a kezelő orvosom is Pasztohov volt mindenre oda figyelt még a szülésnél is és utána is. Én őt ajánlom neked is, de azt nem tudom, hogy ott van e még.

Akit még dicsértek másodiknak Horváth doki. Remélem hogy tudtam segíteni

2014. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Azért mert ott élek nem vagyok cigány!! és nem is kedvelem őket! De látom te szeretsz egyből általánosítani!

2014. jún. 28. 21:25
 4/10 A kérdező kommentje:
A második kommentelőnek pedig köszönöm a válaszát!!
2014. jún. 28. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
2 es vagyok, nagyon szívesen melyik részen laksz? hátha ismerjük egymást :)
2014. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ez a kérdés épp aktuális nálunk is.

Most keresek én is egy normális nőgyógyászt. És minél előbb kellene, mert a kis pocaklakó már itt van :)

Pasztuhov-hoz én biztos nem megyek. Miatta kellett egy nagyműtétet csinálni, mert nem hitte el, hogy beteg vagyok. (Jó 2 hét múlva félig kipakoltak egy másik kórházban). Péntek este önszántamból mentem be a tarjáni kórházba, mert iszonyatos fájdalmaim voltak. Nem kaptam semmit, nem csináltak velem semmit, a gyógyszereket otthonról vittem, azokat szedtem.

Hétfőn délután ott az 5 személyes kórházi szobában megmondta, hogy akkor enged haza, ha csütörtökön elmegyek a magánrendelésére. Elmentem, kifizettem neki azt a 6000 Ft-ot, de soha többet!

Umeh-nál egyszer voltam, több, mint 10 évvel ezelőtt, nem értettem mit beszél. Úgyhogy ő sem. Meg amúgy sem ;)

Szász-nál egyszer SZTK-ban voltam, egy sima ellenőrzésen, úgy beszélt velem, mint egy utolsó luvnyával. Sírva jöttem ki a rendelésről.

Horváth doki szimpatikus volt, nála is voltam, igaz magánrendelésen. Orvost akartam váltani. Elmondtam neki a történetemet, meghallgatott, megnyugtatott, de sajnos ő már kismamákat nem vállal. :(

Márkus dokiról sokat nem tudok, egy ismerősöm mindkét gyermekét nála szülte, meg volt vele elégedve, dícsérte. Szerintem a jövő héten hozzá fogok bejelentkezni. Majd leírom a tapasztalataimat.


Kedves Kérdező!

Ha neked is vannak ilyen jellegű tapasztalatod a nődokikról, írd le légyszives.

2014. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Pasztuhov dokiról hallottam már több pozitívat, de negatívat is. Én 2szer voltam nála SZTK rendelésen, akkor normális, kedves volt.

Horváth doki tényleg nagyon jó orvos,sokan is dicsérik, nála magánrendelésen voltam.

Nagyon sajnálom, hogy nem vállal már kismamákat. :(

Szászról én se tudok semmi jót mondani,csak leletet vittem vissza hozzá egyszer az SZTK-ba, de elég lekezelő volt velem is, és mint ismerősöktől hallottam mindenkivel az.

Még akiről hallottam, hogy jó az Nadim. neki Tarjánban van a magánrendelése,sokan dicsérik hogy jó orvos, de viszont ha nála szülsz akkor Gyöngyösre kell utazni.

Ha elmész Márkushoz akkor leírhatnád, hogy mik voltak a tapasztalataid. Előre is köszi!

2014. júl. 16. 12:11
 8/10 anonim válasza:

Szia!

6. vagyok. Nem felejtettelek el.

Márkus doktorhoz nem jutottam el, sajnos be kellett fejezni a terhességet.

Talán 3-4 hónap múlva, mielőtt belevágunk újra.

2014. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Írtam privit!
2014. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom!!! :(

Írok majd üzit!

2014. aug. 14. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!