Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi nőgyógyászokról meddőségi szakemberekről? Tapasztalatok? Vélemények? Dr. Skriba Eszter meddőségi szakembert ajánlották volt nála valaki? tapasztalat?

Figyelt kérdés
3 év sikertelen próbálkozás után még mindig nem jött a gólya! Jártam Vácra magándokihoz de mindig azt mondta minden rendben van de akkor miért nem vagyok terhes? Semmilyen vizsgálatra nem küldött, semmit sem tett! Azt vettem észre hogy csak a pénzt látja bennem!

2013. dec. 27. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
NEm tudom, de szerintem vedd le a nevedet a Beállítások menüben, ha nem akarod, hogy az ismerőseid is ezen csámcsogjanak.
2013. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. dec. 27. 18:45
 3/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A te dokidat speciel nem ismerem, de sajnos a legtöbb nődoki ilyen. :-(

Mindenképpen keress mások dokit, aki elküld kivizsgálásra, mert az kizárt, hogy minden rendben, mégsem jön a baba ilyen hosszú ideje.

Első körben endokrinológust lenne célszerű keresni, ő a hormondoki. Ő az aki kérhet terheléses cukor + inzulin vérvételt, pajzsmirigy hormonokat. Sajnos mára népbetegség lett a cukor anyagcsere zavar, és a pajzsmirigy alul/túlműködés, és ezek megakadályozhatják a teherbe esést, ezért érdemes kizárni őket, vagy ha ez a gond, akkor kezelni. Ehhez a nődokik nem értenek. Nődoki feladata lenne az átjárhatósági vizsgálat, párodat elküldeni andrológiai vizsgálatra. Olyan nődokit keress, aki ezeket helyből megcsináltatja neked, a többi mind csak a pénzedre utazik.

Gyorsabban megvannak a vizsgálatok, ha kimondottan meddőségi klinikára mész. Nem érdemes az időt pazarolni sima nőgyógyászra.

Mielőbbi babásodást kívánok!

2013. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ez a tervem a Budai meddőségi klinikára megyek onnan ajánlották a Skriba Eszter doktornőt! Felveszem vele a kapcsolatot mert ez már nem állapot! Igen sajnos a nődokim a pénzre ment de nagyon,annyit megtett hogy a páromat elküldte sperma vizsgálatra ott TÉNYLEG MINDEN RENDBEN VAN!:) legalább ennyi jó legyen :/ Megyek tovább nem adom fel!Veled mizujs hasonló cipőben járunk?
2013. dec. 29. 18:55
 5/8 Manka68 ***** válasza:

Én viszonylag szerencsés voltam, a dokim nem húzta az időt. Elküldött az alapvizsgálatokra, és amikor nem talált semmit, azonnal ajánlott egy meddőségi központot. Ők is kértek még pár vizsgálatot, nem találtak semmit. Akkor inszemek, lombikok. Nem jött össze egyik sem. Aztán egy ismerősöm ajánlotta a mensmentist, ott azonnal rájöttek mi bajom, kaptam kezelést, és az első próbálkozós hónapban babás lettem. Sajnos nem maradt meg, és azóta nem is sikerült a baba. Később voltam méhtükrözésen, ahol egyéb problémát is találtak. Megoldották, de a maradék lombikok sem sikerültek. Petevezetékeim elzáródva, tehát nekünk már nem lesz babánk. Ha először az összes vizsgálatot megcsináltattam volna, és csak utána vágunk bele a lombikokba, már anyuka lennék. Nem voltam elég erőszakos. :-(

Hát ennyi az én történetem. Ezért mondom mindenkinek az endodokit, hogy ne járjon úgy mint én.

Mielőbbi babásodást kívánok! :-)

2013. dec. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked aranyos vagy :)

Megkérdezhetem hogy a lombik anyagilag mennyire megterhelő? annyi mindent mondanak! De azért te se add fel olvastam fórumokat a hoxán is kukkants be oda sok hasonló történet van is babával végződik! Ne feled küzdenünk kell az álmainkért és mi nők örök harcosok vagyunk!

2013. dec. 30. 09:16
 7/8 Manka68 ***** válasza:

Anyagilag eléggé megterhelő. 5 alkalommal állja a tb, ilyenkor csak a gyógyszerekért, szurikért kell fizetni. Sokféle van, ezért hallasz mindenféle árat, és persze az sem mindegy hány napig tart a stimuláció. Ez mindenkinél minden egyes stimunál más lehet akár. Mindig attól függ, éppen hogy reagál rá az ember lánya. Nekem olyan 90zer körül volt lombikonként a gyógyszerköltség. Ebben benne vannak a stimuszurik, és a beültetés utáni progipótlás.

Ha ki kell fizetni a lombikot, akkor minimum fél millió az ára, de ha kéri valaki a speciális kezeléseket (pl icsi, AHA) akár a duplája is lehet. Akinek több petesejt termékenyül meg, mint amennyit beültetnek, a többletet le lehet fagyasztani, és egy későbbi ciklusban beültetni, esetleg kistesónak. A fagyasztott et jóval olcsóbb, ilyenkor célszerű azt saját zsebből állni, hogy a költségesebb teljes lombikra megmaradjon a tb alap. Részletesebben nem tudom leírni az árakat.

Én már túl vagyok az 5 próbálkozáson, szóval nekem már nem fog összejönni, mert nincsenek millióim. A csodákban pedig nem hiszek.

De nektek drukkolok nagyon hogy sikerüljön!

2013. dec. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked akkor neki vágunk voltak bennem félelmek,sőt vannak is az új év új remény próbálok pozitívan a dolgokhoz állni (bár nem mindig sikerül) nagyon sokat segítettél.....

hálás vagyok Boldog Új Évet kívánok neked!

2013. dec. 31. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!