Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a Szent István kórházban? Milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elég rosszakat olvastam róla, ha nincs fogadott szülésznő, akkor hogy bánnak az emberrel? Mennyire "anyabarát"?
2014. jún. 22. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én mind a két babámat ott szültem, fogadott szülésznő nélkül, és a dokim sem rendes ott dolgozó orvos, csak szerződéses.

Az első babám 2012 elején született, nála nem volt valami kedves szülésznőm, nem nagyon foglalkozott velem, úgy szenvedtem mint egy kutya, de nem volt egy kedves szava sem.. A nevéről gőzöm sincs h mi volt.

A második babám 2013 végei, itt már normálisabb volt a szülésznő, pl megengedte h ülhessek a labdán ctg alatt is, de ami igazán jó volt, hogy volt egy tanuló is bent.. Emberileg sokat dobott a helyzeten azt kell mondjam, ő sokkal többet bejött, érdeklődött van e szükségem valamire, mondta többször is hogy milyen ügyesen csinálom, de nem csak úgy odavetette, hanem tényleg őszintén, csodálkozva, iszonyat jól esett.

Lehet hogy velem van a baj h többet vártam volna emberséget, pár biztató szót, de végülis nem bántam meg így sem hogy nem volt fogadott. Ha lenne harmadik, akkor sem fogadnék.

Amúgy meg valahol megértem a szülésznőket is, rohadt sok meló, rohannak ide-oda, belefásultak már a sok szülésbe, kevesebb az empátiájuk.

Na szóval, szerintem annyira nem gáz a helyzet, úgy is meglesz a baba ha nem éppen a legkedvesebb a szülésznő, szakmailag legyen jó az a lényeg :)

2014. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem volt fogadott szülésznőm, mégis nagyon meg voltam elégedve vele. Gátvédelemmel szültem meg 4kgos fiamat, a doki már rég vágni akart, de ő nem engedte. Amúgy szerintem az a dolga hogy a szülés rendben legyen, anya lelkét meg apuka ápolja. Ok hogy ne legyen bunkó, de azért túl sokat se kell elvárni tőlük szerintem, főleg ha nem fogadott.
2014. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!