Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sos ebből szülés lesz?

Sos ebből szülés lesz?

Figyelt kérdés
Tegnapra voltam kiírva. Vagy 2 órája keményedem, görcsölök de nem olyan vészesen. Olyankor nehéz levegőt is venni. Már tusoltam is, de nem múlt el nem erősödött. Elég sűrűn jön. Nem baj, hogy nem falkaparós a fájdalom? Mikor menjek? 2.baba
2014. jún. 28. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Ezt talán egy valódi orvos tudná eldönteni, nem 100 önjelölt...


Ugyan nem vagyok nő, de ha ott tartanék, hogy bármikor szülhetek ráadásul a második gyerekem (tehát egyszer már végigcsináltam...) azonnal mennék a kórházba. Maximum csúnyán néznek, ha nem az, de mi van, ha igen és nem megy minden simán?

2014. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Én is bemennék! Ha tegnapra voltál kiírva, nem fognak rád csúnyán nézni, hogy mit keresel ott ideje korán.
2014. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok bemenni a semmire, tekintve hogy van egy gyerekem is akit nem tudok csak ugy passzolgatni.
2014. jún. 28. 23:25
 4/11 anonim ***** válasza:
A rendszerességre figyelj, lehet, hogy most kezdődik... pihenj hátha múlik.
2014. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az is összehúzódás ami nem falkaparós. Legkésőbb 5 percesekkel mindenképp menj be.
2014. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem a keményedések után 1 héttel jött csak a baba
2014. jún. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem a kétpercesekig egyáltalán nem fájt, csak nehezebben tudtam levegőt venni. De szerintem azóta megszültél. :)
2014. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez már tuti nem jósló ha a fent említett módszerekre sem szűnik meg! Nem tudod passzolgatni.....vidd magaddal!
2014. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem. Nagy nehezen elaludtam, az éjszaka a derekam fájt, de viszonylag könnyen telt. Ma elment az egész nyákdugóm, feszít a hüvelyembe járásnál, néha mensis görcseim vannak de meg sem közelíti még az estit sem. Remélem lesz végre valami, mert reggel is nem akarok magzatvízvizsgálatra menni.
2014. jún. 29. 13:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyákdugó után már nem sok van hátra.
2014. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!