Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 15 hónappal császármetszés...

Marcsy1988 kérdése:

15 hónappal császármetszés után újabb szülés? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem császármetszéssel? Most 2 hónapos kismama vagyok.Sajnos akkor ikerterhes voltam és mind a két kisbabám meghalt.Az orvosok biztattak az újabb terhességre.Minden vizsgálatot megjártunk ami szükséges.Genetikai stb. Az orvosom nagyon nyugtat.De kíváncsi vagyok olyanok tapasztalatára akik már voltak így,hogy ennyi idő telt csak el a két szülés között.

2014. jún. 27. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hónap telt el a 2. és a 3. császárom között. Nem volt semmi gond. A 3. után volt a leggyorsabb és a legkönnyebb a felépülés :D
2014. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam 17 hónap telt el, de nem volt semmi gond, szintén a 2. és 3. gyerek között és könnyebb volt a felépülés is.
2014. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is a 2. és a 3. császárom között 15 hónap van. Semmi gond nem volt, szerencsére. Én is most álltam a leghamarabb talpra.
2014. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok, mint te. Ápr. 29-én császár 25 hetesen, most 6 hetes vagyok.

Minden OK a terhességeddel?

2014. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!