Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap 2* barnás bigyó volt a...

Tegnap 2* barnás bigyó volt a vizeletemben. Sokkal jobban fáj a szemérem dombom, és a fenék csontom, a hasam egyre jobban és többet kéményedik, egész nap hányingerem van és hasmenésem is van.37+4 hetes terhes vagyok. Mitől lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet most illeszkedett be a baba a helyére. Nekem csak görcsölt a hasam minden fájás úgy kezdődött hogy gyenge aztán egyre erősebb lett. De volt mikor egy nagy erős görcs. Már közel vagy bármi lehet, mindenkinél máshogy kezdődik.
2014. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a 2 barnás bigyó a 2 darabban távozott nyák dugó volt. A hasmenés lehet azért mert tisztul a szervezeted. És vannak kismamák akiknél ilyenkor a hányinger is bizony előjön... lehet, hogy pár nap 1 hét és megszülsz. De látogasd meg a nőgyógyászod, mert ha távozott a nyákdugó akkor már érezheti a megrövidült méhnyakat. Esetleg azt is, hogy nyílsz-e már. Ellentétben ezekkel kétlem, hogy baci lenne a dologban. Persze az is előfordulhat. Figyelj magadra. 37+2 hkm
2014. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon picike volt amit láttam. Én is arra gondoltam hogy a nyákdugó lehetett de az azért szerintem több, vagyis nagyobb lenne. Holnap megyek nst.re utána nőgyógyászhoz. Köszönöm a válaszokat. Elég hülyén írtam le ezt a pár dolgot, de máshogy nem tudom megfogalmazni Bocsánat.
2014. júl. 1. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyákdugó darabokban is távozhat... elképzelhető, hogy még fog "ürülni", vagy már ürült.. csak nem vetted észre. Sok sikert holnap a dokinál. :)
2014. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!