Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Barnás foltot vettem észre a...

Barnás foltot vettem észre a bugyimon. Nyákdugó lehetett? 39 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál, a doktornő jól megtúrt... Azt mondta kicsit besegít, meg hogy kicsit meg maszírozza... Nagyon fájt! Azóta egyfolytában görcsöl lent, azt hittem haza sem birok jönni... Szerintetek mennyi időm lehet még?
2013. júl. 2. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
könnyen lehet hogy beindul hamarosan. barátnőm épp haza ért a korházból és el is folyt a magzatviz a hasonló remek turka után. Nem értem mire jó ez na meg fáj is....
2013. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az orvosod gondolom burokmasszázst csinált, ez lehet tágulás jele, de sajna egyáltalán nem biztos hogy megindítja.
2013. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is többször csinált ilyet, de nem indult meg. Csak kb. a 4-nél. Ha ilyen erősen megvizsgált, lehet a nyákdugó, de csak sima vérzés is, ez normális utána. Bár az egész abnormális, mármint a turka, fú de tud fájni. ÉS döntse el az ember, hogy rávág a doki kezére, vagy hagyja, hisz elvileg ő tudja mi a jobb... Mindig le kellett feküdnöm után 2-4 órára. Jó meleggel bugyoláld be a pocidat.
2013. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyákdugó zselés-kocsonyás, színtelen vagy rózsaszín, esetleg kissé véres váladék.
2013. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre semmi, de már nem görcsöl annyira erősen... én sem tudom mire jó ez a turkálás, de hát a dokik csak tudják. nem tudom, hogy akkor mi lehetett az a bugyimon, mert csere után nem volt a másikon semmi, vagy a turkálás hatására vér lehetett... Mára hasmenésem is lett :(
2013. júl. 3. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Tágulási vérzés, nekem így kezdődött :-) könnyű szülést!
2013. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!