Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hónapja szültem, azóta volt...

4 hónapja szültem, azóta volt egy 23 napos ciklusom, sajnos már nem szoptatok. Mára vártam (23 nap), de csak reggel volt egy nagyobb mennyiségű barnás folyás azóta sem. Védekezünk. Ötletek esetleg?

Figyelt kérdés
Még annyi, hogy két hete voltam dokinál, ő megállíptotta, hogy a nyálkahártyám nagyon vékony.

2014. jan. 18. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyenkor meg nehany honapig lehet, hogy nem lesz rendszeres a ciklus, es lehet valtozni is fog ahhoz kepest, hogy milyen volt elotte. Ha nagyon vereznel, elviselhetetlen mennyiseg, vagy nagyon sokaig, vagy ket honap mulva se jon meg en akkor mennek csak dokihoz, addig o se tud sokat csinalni. A hormonok lassan urulnek a szervezetbol, a prolaktinszint meg mindig lehet magas, hiaba nem szoptatsz mar
2014. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Biasa válasza:
Nekem szülés után a 3. hónap környékén jött meg először, nekem is kb. 21-25 napra rövidültek a ciklusaim. 18 hónapos a fiam,én szoptatom még, de minden 3.héten menszesz, igen megváltozott a "természete" is, ömlik belőlem az első két nap,ilyen nem volt szülés előtt.Régen megúsztam görcsök nélkül, most kijár abból is:)
2014. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. jan. 19. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!