Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet felkészülni a...

Hogyan lehet felkészülni a szülésre?

Figyelt kérdés

Koraszülés fenyeget, bármikor kezdődhet, de eléggé félek. Hogyan lehet felkészülni? Fogom tudni, mit kell tennem? S, ha megvárja az idejét, akkor hogy zajlik?

(1.baba, 31.hét)


2010. jan. 6. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem úgy, hogy elhessegeted a rossz gondolataidat.

elég, ha az orvos tudja, mit kell tenned. majd ő úgyis elmondja. bízzál bennük!!

mindenkinél másképp zajlik. természetes dolog, nem kell tőle félni.

készíts elő mindent, hogyha megkezdődik, minél hamarabb a kórházban legyél, és nem lesz gond.

2010. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Reméljük, sokáig bent marad még a kicsikéd!

Felkészülni hogy lehet? Én sokat olvastam, meghallgattam másokat, de tanfolyamra nem jártam. A szülésznőn sok múlik! Mindig mondta, hogy mit csináljak, attól a pillanattól kezdve, hogy bementem. Nem volt fogadott! :-) Nem tudom, hogy magamtól tudtam volna-e, mit tegyek, de azt hiszem, hogy nem.

2010. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lélekben erősítd magad,én úgy mentem mind a háromszor,hogy nagyon jó lesz,nem féltem,pozitívan állj hozzá,ezt látják rajtad és annál inkább segítenek.Hidd el nagyon szép lesz az egész.
2010. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
így van, fontos, hogy lássák az orvosok, hogy hiszel nekik, és elfogadod az utasításaikat, a szakértelmüket.
2010. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon féltem a szüléstől,pedig őszintén mondom jó a fájdalomtűrő képességem is.

A legtöbb,amit tehetsz és akkro majd sokat segít,ha alaposan utánaolvasol,mi mit jelent, mi hogyan zajlik,hogy ha adnak valamit vagy csinálnak valamit,miindig tudd,hoyg mi történik,anélkül hogy meg kéne kérdezned.


Nekem sokat jelentett,hogy mindig tudtam mit miért csinálnak, és nem kellett kérdezgetnem.


De egyébként mindenkinek más a szülése, tehát igazán nem lehet felkészülni.


Viszont ne idegeskedj ezen,inkább nyugodj meg és pihenj amennyit csak tudsz,és vigyázzz magatokra. Remélem a babád marad még odabent!

2010. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 31 hetesen fájásokkal indult be a szülés amit infúzióval megállítottak,és én a 35.hétig szigorúan feküdtem,mert nem tudtam volna megbocsájtani magamnak ha miattam jön hamarabb!

De olyan nagy bébink lett,h azt mondták 35.hét után nem lesz baj,minden doki azt mondta nem húzom 36 héttől tovább!A kisasszony 39+4 hétre gondolta úgy h mégis kibújik!Szóval van remény.... beszélgess vele sokat...

és próbálj pozítívan gondolkodni...tudom nehéz..

és hidd el tudni fogod,és magamból kiindulva nem lesz időd aggódni!És nekem mindent mondott a szülésznő,meg a doki... nekem csodás volt!

Amúgy nem olyan rég írtam itt a szülésem történetét(ma)!

LEgfőbb a nyugalom!!!!!

2010. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!