Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 2hétig véreztem,...

Szülés után 2hétig véreztem, utánna 1 hét barnázás és aztán szinte semmi. Most 5 hét után elkezdtem kicsit ismét vérezni. Lehet hogy ez már a mensi? Nem erős a vérzés, és van hogy egy két naoig semmi, aztán ujra. Vagy mi lehet? (szoptatok)

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
ez egy kis mensike, bejelentkezett nálad, hogy nem tűntem ám el :) de valószínűleg elmúlik, úgy értem a szoptatásod alatt nem jön többet elő, de akkor sincs baj, ha igen, én is szoptatok és mensizek is. Arra figyelj nagyon, hogy ha igen erős, ömlős vérzés vagy darabkák jönnek, azonnal doki! Bár nálad már nem hiszem, hogy felléphet szülés utáni komplikáció. Nekem ügyesen benthagyott a dokim egy kis méhlepénydarabot...állítólag 1000-ből egy ilyen eset van.
2008. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.sajnálom ami veled történt:-(
2008. aug. 2. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!