Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél ha valami...

Korai terhességnél ha valami baj lenne, azt jelezné vérzés vagy barnázás?

Figyelt kérdés
Ha ezek nincsenek, akkor minden rendben?
2011. márc. 24. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, elhalhat a baba minden jel nélkül is úgy, hogy nem indul meg a vérzés. Sokaknak UH-on fedezik fel, hogy nincs életjele a magzatnak, de semmi jel nem utalt erre. Ilyenkor kitisztítják a méhet.

Ennek ellenére (koraterhes vagyok én is) úgy gondolom, hogy nem érdemes ezen rágódni. Meg kell tenni mindent hogy minden rendben legyen, és nem szabad rágódni. Csak pozitívan!

2011. márc. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem görcs és vérzés volt.
2011. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első terhességem minden jel nélkül halt el. Ultrahang előtt egy nappal annyit éreztem hogy nem vagyok terhes. Fizikai jele nem volt. És sajnos tényleg jó volt a megérzésem. Másfél napig kórház, kiürítették a méhem. Rá fél év múlva ismét teherbe estem. Azóta egészséges 15 hetes kismama vagyok.
2011. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt semmi jel.
2011. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor nincs mit tennem csak pozitívan gondolkodni.
2011. márc. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!