Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tompán fáj a petefészkem...

Tompán fáj a petefészkem mindkét oldalon, mintha kövek lennének belepakolva és húzná a súly lefelé + éjszaka görcsöltem és a derekam is le akart szakadni, de az elmúlt. Ezek lennének a jóslók? 40+4hkm

Figyelt kérdés
ctg 1-2 keményedést mutatott ma délelőtt csak. Ezek a görcsök + derékfájás 1 percig tartottak olyan félóránként 3 órán keresztül éjszaka aztán reggelre elmúltak. Ez már a szülés jele lehet vagy csak jósló?
2014. júl. 5. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

szószerint ugyanezzel szenvedtem tegnap. de mára elmúlt

40+3 hkm

2014. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eddig nyugis voltam, de most parázok kicsit. Ha ez ilyen rossz volt, milyen lesz élesben?:) na de most már tényleg nincs sok hátra, kitartást neked, írj majd hogy alakul. Nekem most keményedik nagyon a pocakom teteje. Tegnap még szinte teljesen zárt voltam, ma sajnos nem vizsgált meg senki:(.
2014. júl. 5. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
én még otthon vagyok és csak hetente kell menni ctg-re...sok sikert neked is.
2014. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!