Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes vagyok és a méhszájam...

38 hetes vagyok és a méhszájam 2222 még magasan van de fel van puhulva! Csütörtökön még nem, de tegnapi vizsgálatnál már érezte az ujjával a baba koponyáját! Elöző este nagyon égett és fájt a derekam túl vagyok a nehezén?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok és a méhszájam 2222 még magasan van de fel van puhulva!

24.hét óta fekszek mert akkor 3100ra kinyiltam,így a felét végig feküdtem +magnecitrici+seduxen hogy ne nyiljak tovább!

de azota keményedek

1 hete hagytam abba a gyogyszereket

és fokozatosan nyiltam ki!nyákdugom ma és tegnap este ment el

pár napja naponta keményedek görcs nélkül,néha erős derékfájásom is van!

az orvos tegnapi vizsgálatnál érezte a baba koponyáját

arra lennék kíváncsi hogy ezekből adodóan számithatok e esetleg nem annyira fájdalmas gyors szülésre?könnyebb szülés? most akkor a szülőcsatornában van már? Tul vsgyok akkor a nehezén?

első baba


2014. júl. 6. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 22. héttől volt nyitva a külső méhszájam, cx:3100 (amire a doki azt mondta semmi gond vele, a lényeg hogy a belső és középső zárt és nem is rövidült meg ).Neked mi miatt kellett a gyógyszer, fekvés ugyanilyen érték mellett. ?

A kímélésről annyit, hogy ilyen állapotban repültem és nyaraltam : sétálós városlátogatás kikapcsolódás volt nagy hőségben. Tovább nyílni október végén a 36. héten kezdtem, ekkor lett 3210 az értékem(tehát a belső még akkor is zárt volt !!!) , majd november 10-én 37+2 naposan 2222...A kiírt napon született meg, pedig otthon tettem-vettem, turiba jártam,sétáltam. Igaz a 16-17. hét környékétől a biciklizéstől és a szextől el voltam tiltva barnázás miatt. (bár az is megszűnt miután már nem dolgoztam ).

Alapvetően könnyű szülésem volt: az első fájásom este 6-kor volt, hajnali 1:26-kor született meg a kisfiam ( 1/2 10-kor mentünk be a kórházba, addig otthon voltam )

2014. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elment a nyákdugó akkor általában 3 nap múlva beindulnak a dolgok. A szülőcsatornában még nem valószínű,hogy bent van, mert akkor nem írogatnál ide. A nehezén még nem vagy túl, de ne izgulj. A keményedés a jóslókkal van kapcsolatban. Őszintén szólva irigyellek, mert szülni jó. (Egy 8 hónapos kislány anyukája)Még egy jó tanács: ha jól tágulsz, ne kérj fájdalomcsillapítást, mert pikk-pakk meg lehet így szülni. Nem lesz olyan durva mint hinnéd! Tapasztalat. Hajrá!
2014. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

már este is keményedek görcs nélkül!

nemtudom hogy jo az hogy csak keményedek és érzem a méhösszehuzodást hogy görcs nincs?

korházban 123 ig mért a gép én 100-as összehuzódásnál is csak feszülést éreztem!még kérdezték is hogy nem fáj e

nagyon félek

attol félek nehogy megáljon a 2222nél és eltolodjon a vajudás 10-12 órára

fájdalomtól félek

+ alacsony a vérnyomásom és ha jol tudom akkor nem kaphatok epidurált!

persze csak akkor kérném ha már tényleg nem birom

de reménykedem hogy a derekamon kívűl más nem fog fájni

2014. júl. 6. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, szerintem igen. Én is a 24. héten nyíltam ki, fekvés, nyíltam tovább és fekvés mellett is sajnos csak a 33. hétig tudtam tartami a terhességet. Amikor a doktor érezte a fejét, még nem volt jele a szülésnek. Ez volt 10 óra körül. Fél 11-kor burok el és háromnegyed 12 kor természetes úton túl is voltunk mindenen. Nem igazán fájt és nem is volt idő fájdalomcsillapításra. Ne aggódj innen már gyorsan túl leszel rajta és gratulálok, hogy ilyen sokáig meg tudtad tartani a terhességedet!
2014. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!

remélem olyan lesz mint a tied!!

2014. júl. 6. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!