Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki tapasztalt hasonlót? 5...

Valaki tapasztalt hasonlót? 5 hete stültem természetes úton. Tegnapi nap folyamán kevés friss piros vérzést észleltem ami mára erőssödött (olyan menzi szerü). Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Dokit kérdezz, de bőven lehetséges, h már most megjött.(nekem anno a kislányomnál volt ilyen, igaz pár héttel később)
2009. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
AZT ELFELEJTETTEM ÍRNI HOGY SZOPTATOK!
2009. júl. 3. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2,5 hónapja szültem, és a 6 hetes kontroll után 1 nappal megjött. Nem volt túl sok, és kb. 4-5 napig tartott. Én is szoptatok, de mellette pótlást is adok. Sztem simán lehet hogy már neked is megjött.

Ha nem múlik el 5-6 nap alatt és nagyon erős lenne, azért elmennék orvoshoz a helyedben. Akkor már biztosan nem a mensi.

2009. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most beszéltem a dokival azt mondta nem gáz.

2009. júl. 3. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, 5 héttel a szülés után élénk piros vérzésem volt, de csak 1-2 napig tartott, aztán elmúlt és utána már csak síma, színtelen a folyásom.
2009. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!