Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után hogy...

Császármetszés után hogy emelgettétek nagyobb gyereketeket?

Figyelt kérdés
2hete lesz holnap hogy másodszor császároztak,de van egy 3éves lányom akit ma be kellett emelnem a kádba.Nincs senki segítségem úgyhogy nem tudom megoldani,mindent egyedül csinálok.Lehet ebből gond?
2014. júl. 7. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha akkor nem érezted, hogy benyilalna a seb, vagy fáj, akkor nem hiszem hogy lesz vele baj. Mindenesetre próbáld még egy darabig kerülni az emelgetést. Készíts oda egy kis dobogót/sámlit a fürdőbe, hogy tudjon egyedül pisilni, kezet mosni, kádba bemászni.


Nekem kb 2-3 hetes volt a második császárom, amikor a nagyfiammal elmentünk kicsit csavarogni kettesben. Mikor szálltunk le a villamosról iszonyatosan benyilalt a sebem, nem volt ugyanis padka, az útra kellett leszállni, és a fiam kicsit megrántotta a kezem, olyan magas volt a lépcső. Azt hittem szó szerint összesz@rom magam az út közepén. De szerencsére nem volt semmi baj, gyorsan elmúlt a fájdalom.

2014. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem császárral szültem, nem értek hozzá, de esetleg, ha csak áttörölnéd vizes törölközővel a gyereket?

Azért ha egy nap kimarad nem hiszem hogy árt, viszont ha tényleg vigyázni kell a sebeddel, akkor lehet nagyobb bajt csinálsz.

Nem azt mondom, hogy ne fürdesd a gyereket!!!! még mielőtt valaki lepontozna, meg ma nagyon meleg is van, de ha egészségileg nem bírnád, baj lehet akkor inkább hagyd, vagy csak töröld át vízes törölközővel, aztán legfeljebb holnap reggel valaki segít és akkor holnap kétszer fürdik :)

2014. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, félre olvastalak, már beemelted :) túl vagytok a fürdésen :)
2014. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nem császár miatt de nekem is gondot okoz az emelgetés. Egy kisszék vagy hokedli, stoki ki hogy ismeri csodákra képes, lépés fel át aztán bele. Sok dolgot csinálunk így még hintába is beszáll...kifele már zűrösebb. De azért mondani is kell neki, hogy anya most nem tud emelni. Meg fogja érteni. Kitartás neked minden rendben lesz, sok sok idő kell hozzá.
2014. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mi is fellépővel oldjuk-oldottuk meg. már terhesség alatt rászoktattam a gyereket, hogy maga másszon ki-be a kádba.
2014. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sárakataenikő válasza:
100%
Szia! az első szülésem sima volt. A második, harmadik császár. Az orvos azt mondta a második után, nyugodtan emeljem a nagy tesót , csak NE HIRTELEN. Igy is tettem, de nem történt semmi baj. A harmadik után is emelgettem a nagyobbakat, akik akkor 4 és 2 évesek voltak. minden rendben volt. Nektek is minden jót és sok erőt!
2014. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Most látom csak,hogy véletlenül rossz kategóriába írtam a kérdésemet.. :-/
2014. júl. 7. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!