Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés okozott valakin...

Császármetszés okozott valakinek valamilyen gondot?

Figyelt kérdés
2hete császároztak másodszor.kicsit komplikált volt a műtét,mivel az összenövéseimet is korrigálni kellett.Azóta észre vettem,hogy sokszor van hasmenésem és sokszor van hányingerem.Ez lehet a műtéttől vagy egészen más oka van?Volt valakinek hasonló?
2014. júl. 8. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hete volt a 3. császárom. Már hasmenéssel jöttem haza a kórházból, ami mostanra rendeződött. A nőgyógyászom azt mondta, ez nem lehet a császártól,inkább valami vírustól, szedjek széntablettát. Kb. 2 napig szedtem, diétáztam és helyrejöttem tőle. Hányingerem nekem nem volt. Jobbulást!
2014. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két császárom volt, az első után nem volt semmi gond, a második után 2 évig nagyon érzékeny volt az érzéstelenítő helye,még most is az de már javult (3év telt el császár óta), viszont néha (ha jön egy erős front) nagyon kellemetlen, fájdalmas az a rész!
2014. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!