Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+ hetes kismamák, hogy vagytok?

39+ hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Éreztek már valamit? Ma front is jön, pénteken telihold...

Izgultok? Minden kész van már a baba érkezésére? Kórházi csomagotok? Hol fogtok szülni? :)


2014. júl. 8. 14:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
szia. én Vácon, 40. hét közepén járok de még semmi :( nem izgulok csak zavar hogy semmi előjele még a szülésnek. a csomag kész. és te hogy vagy?
2014. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Pénteken töltöm a 40. hetet de még semmi. Néha keményedek de fájdalom nem kíséri, a méhszáj zárt. Ellenben újra elkezdett iszonyatosan viszketni a hasamon a bőr.

A kórházi csomag neked egy táskába lett összekészítve? Csak mert én egy sporttáskába pakoltam, de van olyan ami csak a szülőszobán fog kelleni így nem tudom ne szedjem e külön a kettőt

2014. júl. 8. 15:30
 3/29 anonim ***** válasza:

nekem sem társul fájdalom a keményedéshez :( az én méhszájam is zárt, legalábbis két hete még az volt.

van egy nagy sporttáskám meg egy kisebb oldal táskám. a férjem tanácsára külön pakoltam a kis táskába a sürgősségi dolgokat, amik a szülőszobára kellenek és a sport táskába már csak a baba cucca meg az én váltó ruháim vannak. illetve van még egy 3. zacskó is, amiben víz van, váltó cucc a férjemnek meg a pelenka.

2014. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Vasárnapra vagyunk kiírva,mar minden össze van készítve de még semmi,pedig mar nagyon várom.Én egyébként Londonban fogok szülni.

Nagyon izgulunk,első baba,es csak szülésnél fogjuk megtudni a nemét,szóval lesz egy kis meglepi is :-)

Jo babavárást nektek :-)

2014. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

En jovo hetre vagyok kiirva.Minden este ugy fekszem le,hogy talan majd ma lesz valami,de nyugodtak az ejszakak.Mar sehogy se kenyelmes se ulni,se fekudni.A labaim dagadnak,eros josloim vannak,viszont csak napi 1-2-szer, a hasam mar lent van es a baba is.

A korhazi csomagomat mar 35 hetesen osszepakoltam.En is Londonban fogok szulni es,ha minden jol megy,akkor vizben.

2014. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Aterzem a helyzetet,mar sehogy sem jo,se ülni se feküdni,az éjszakák végtelennek tűnnek,vagy melegem van vagy a gyomorsav bánt,na de mar csak nincs sok hatra.

Merre fele fogsz szülni?En Archway-nél a Whittington kórházban.

Jo babavárást :-)

2014. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
Én péntekre vagyok kiírva, múlt hét szerdai vizsgálaton még zárt voltam ,de 1 ujjnyira már tágult :-) A nyákdugóm meg múlt héten távozott ha minden igaz :-) Ezek alapján már igazán aktuális a dolog, alig várjuk már :-)
2014. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
én nem tudom hogy távozott e, de emiatt nem merek az ülőfürdővel sem próbálkozni. majd beindul ha úgy van...most vagyok 40+7, bár lehet hogy egy héttel később fogant. nem tudom mi kell még neki hogy kibújjon, ha már ez a front nem hozta meg. fájásaim sincsenek..de most már az én hasam is nagyon durván viszket :(
2014. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Én a front mellé beültem tegnap egy kád vízbe. Hajat mostam, pedikűröztem, férjem megmasszírozott.

Újra pakoltam a kórházi csomagunkat.

Pihentem aztán fitballon rugóztam, guggoltam. Semmi :/

Ellenben annyira elkeseredtem, mert az eddig megúszott striák most megjelentek a hasam különböző pontjain :'(

2014. júl. 9. 17:05
 10/29 anonim ***** válasza:
hát..én is elvagyok keseredve de végső erőmből még kikapáltam a fél kertet. ha ettől nem szülök meg akkor nem tom :)
2014. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!