Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mely pesti kórházakban van...

Mely pesti kórházakban van úgy, hogy a baba megszületése pillanatától az édesanya mellett lehet?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos a kislányomat az első éjszakára elvitték, életem eddigi leghoszabb legmagányosabb éjszakája volt.
2010. jan. 7. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szent Istvan pl. en ott szultem
2010. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
János Kórház Bp.
2010. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jahn Ferenc-ben, ha kéred, végig veled lehet, csak a vizit idejére viszik el.
2010. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
I.sz. női klinika. Éjjel nappal veled lehet, kivéve mikor elviszik fürdetni.
2010. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És ahol végig velem van,és én is fürdethetem,ott ez hogy megy? Egyszerre 20-30 akármennyi anyuka fürdeti a babáját egy nagy teremben?

Nekem természetesen a fürdetéseke is elvitték,nem is nagyon tudok ilyen belső infokat,hoyg ezeken a helyeken hogy zajlik a fürdetés,de el tudom képzelni ennyi babát hogan fürdethetnek meg...Bár semmi rosszat nem feltételezek,csak hát kevés nővér sok baba,kevés idő...


Tanácstalan vagyok,mert imádom a dokimat,de ahol ő van ott első éjjel elviszik a babát,és én ezt mégegyszer nem akarom.

2010. jan. 7. 17:32
 6/11 anonim ***** válasza:
MÁV-ban vegig velem volt a babám, csak furdetni vitték el.
2010. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol nem fürdetheted te. Mivel nem lehet kórházban álló, csak folyó vízben fürdetni, nem lehet megoldani, hogy anya fürdesse.
2010. jan. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
II. Nőin is veled lehet éjjel nappal. Fürdetni viszik csak el őket.
2010. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nem tudok olyan helyről, ahol az anyukák fürdetnek, mert sem hely, sem idő, sem annyi csecsemős nincs, hogy mindenkinek segítsen. A fürdetés úgy zajlik, hogy lemossák a babákat a csap alatt, kb 10 mp/baba. Aztán már öltöztetik is, és hozzák vissza.
2010. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

18:14-es válaszoló,remélem viszatérsz még,mert hozzád lenne egy kérédsem. Ugyanis én is a MÁV-ben szülem,de nekem azt mondták mindenkitől elviszik első éjszaka?

Te kikérted? Vagy eked hogy,hogy nem vitték el?

2010. jan. 8. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!