Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésért mennyit és mikor...

Szülésért mennyit és mikor illik adni a fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
A terhesgondozási díj 10Xese. Ha mondjuk 12000/ alkalom , akkor a szülésért 120000. Nálunk a szülés, varrás után a férjem adta oda, de van, aki a 6 hetes kontrollon adja.
2014. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi is közvetlenül a szülés után adtuk és szintén a tízszeresét.
2014. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi is a gondozási díj tízszeresét adtuk a dokinak, varratszedéskor.
2014. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tizszerese a gondozasi dijnak.
2014. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én magán rendelésen 5000ft-otadok neki.Akkor a 30.000-40.000 kevés lenne a szülésért,én ennyire gondoltam.
2014. júl. 9. 22:13
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Wow ès mèg sírnak az orvosok hogy kevès a pénz? Ezek szerint a magyar orvosok keresnek a világon a legjobban! Mennyi? 120 ezer egy szülés? Ez után adóznak is? Ès mi van ha nem adok semmit? Bocs az offért, külföldön èlek, ès hihetelen számomra hogy ezért fizetni kell?
2014. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondanám,hogy amennyit tudtok! Igen, van ez az általános gondolkodás,hogy a rendelés 10-szerese, de nyilván van, aki nem tud adni annyit, főleg,ha a rendelés,mondjuk 10 ezer alkalmanként.

Ha nincs a dokinak fix tarifája (mert van ilyen is), akkor annyit adjatok, amennyit még nem terheli jócskán túl a pénztárcátokat!

2014. júl. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi ez a hülyeség hogy a tízszeresét? Ki találta ezt ki, ja és számlát egyébként kaptok erről??? Szerintem annyit adjon az ember amennyit rá tud szánni. Nem kevés a 30-40 ezer Kedves Kérdező, nem kell erőn felül teljesíteni!!!
2014. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy van aki mond fix összeget, van aki nem. Én is most fogok szülni, és akikkel beszéltem, azok azt mondták, hogy ha végig az adott dokihoz jártunk magánrendelésre, akkor azért nem kell annyira elszállni a szülésnél. Ahova én járok, az a doki most 7000-ért rendel, 30-60-akat szoktak neki adni. Szerintem az is befolyásoló tényező, hogy mennyire nehéz a szülés, császár van-e, stb. Fogalmam sincs, hogy mennyit fogok neki adni.
2014. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én magánrendelésére jártam a gondozás alatt végig, szülés előtt egyszerűen megkérdeztem. Mondott egy tól-ig összeget, én választhattam, hogy ezen belül mennyi legyen, mennyire vagyok megelégedve. Így minden rendben volt.
2014. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!