Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméti anyukák! Valaki...

Kecskeméti anyukák! Valaki tud nekem ajánlani nagyon jó szülész orvost?

Figyelt kérdés
Most lettem kismama és szeretnék egy nagyon rendes, becsületes szülészorvost aki tényleg figyel ránk, lelkiismeretesen végzi a munkáját és kérdezhetek tőle bármikor. ...és nem mellékes hogy 100% hogy a szülésnél is számíthatok a jelenlétére mert sajnos sok olyat hallani h a választott doki nem jön be a szüléshez. Kérni szeretnék pozitív negatív tapasztalatokat is orvosokkal kapcsolatban. Minden részlet érdekel. Köszönöm előre is.

2014. júl. 13. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem sokat találkoztam vele mert ügyeletes volt, de nagyon kedves és hozzáértő volt Kazacsay doki. Utólag derült ki hogy barátnőmnek Ő volt a fogadott dokija :) Csak ajánlani tudom :) Arról a leghíresebb hogy a Kecskeméti dokik közül Ő varr legszebben gátat :) És ez tényleg így van . Jobb mint régen :)
2014. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Fúú na hát én meg Kazacsairól csak rosszat tudok mondani,flegma,lekezelő és brutál pénzéhes!

Én mindkét gyerekem Bakó Ferenc dokinál szültem és maximálisan elégedett vagyok vele!

Kedves,nyugodt,higgadt,segítőkész és nem túl drága!Nem rendelget be állandóan volt olyn,hogy csak 6 hétre rá rendelt vissza mikor mondjuk meg volt egy labor eredmény,volt olyan,hogy a terhesség vége felé mikor már nst-re kell járni felvitt az első emeletre és ott vizsgálta meg a méhszájam és nem kért pénzt,más doki meg ezért is simán berendel a magánjára csak hogy csekkolhass!

Mikor a 2.-ik fiam szültem,8-an voltunk anyukák a kórteremben ebből 6-nak Bakó volt a fogadott dokija és olyan is aki a 4-ik babáját szülte nálla!

2014. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az elsőként említett dokiról én még semmit nem hallottam, de a Bakóról már igen hogy nagyon rendes csak nála maximum annyi negatív dolgot mondtak h császár ellenes és nagyon sok idő vajjúdás után sem kérdezi meg az anyukát h császár legyen e... Nem tudom ebből mennyi az igaz.Én kis apróság vagyok, vékony és alacsony is...a férjem meg majd 2 méter magas és erős testalkat szal nem tudom nálam menne e a természetes szülés. Nekem még a fiatal Tankót is ajánlották meg az apját is.
2014. júl. 13. 16:19
 4/16 anonim ***** válasza:
Kecskeméten szültem 3 éve, és az orvosom Nyirády Tamás volt,előtte is és azóta is. Nagyon lelkiismeretes orvosnak tartom, bármikor lehetett rá számítani. Csak ajánlani tudom. Nekem úgy alakult, hogy indítani kellett a szülést, és ifj. Tankó András volt az ügyeletes, és ő indította. Róla is csak jókat tudok mondani, mert annak ellenére, hogy nem az ő betege voltam, maximális ellátást kaptam tőle is.
2014. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Szia, én a negatív tapasztalatom osztom meg! Akit biztos ne válassz (szerintem) az a Nagy Károly. Sajnos én csak rosszat tudok róla mondani. A magánrendelésén max. 10 percet voltam minden alkalommal 10 ezerért (igen ez ezer forintos percbér!!!) A szülés előtt komplikációk merültek fel, és be kellett feküdnöm a kórházba, de még ekkor is csak sms-ben volt hajlandó kommunikálni velem. 10 órát vajúdtam ennek az utolsó 1,5 órájára jött be. Szóval én sajnos nagyon rosszul választottam. Akikről én is csak pozitívat hallottam az a Bakó és a Tankó. A Kazacsay volt az ügyeletes amikor én szültem és hajnali fél kettőkor Ő sem volt kedves velem... DE! szerintem mindenképp fogadj szülésznőt, mert az biztos, hogy végig Veled lesz és nagyon sokat tud segíteni! (nekem a Varjasi Darinka volt a szülésznőm és Ő szuper volt!!!)
2014. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Arra még nem is gondoltam h szülésznőt is fogadjak. És Ő ugyanúgy mint az orvosnál bejön ha nem ügyeletes és természetesen neki is kell pénzt adni szülés után...(gondolom)!? Viszont ma egyik munkatársam megosztott velem egy negatív véleményt Pétervári Lászlóról... nem tudom valaki ismeri e? Állítólag egy igazi tahó bunkó paraszt már bocsánat a csúnya szavakért...de olyan mértékig agyon alázza az embert hogy sírva menekülnek ki a páciensek a rendeléséről. Szomorú hogy vannak ilyen orvosok a világon. Az ilyen ne menjen orvosnak aki nem tud kulturáltan viselkedni.

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat és v

rom továbbra is a negatív pozitív tapasztalatokat. :)

2014. júl. 14. 17:46
 7/16 anonim ***** válasza:
4.válaszoló vagyok. Én is fogadtam szülésznőt, és tényleg nagyon sokat segített. Nekem Balatonné Margó volt akit fogadtam. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Kedves, barátságos, de helyre teszi az embert, amikor arra van szükség.
2014. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Igen a szülésznő is bejön amikor szükséged van rá, amikor én szültem nekik egységesen 30 000 ft volt a tarifa. De hidd el, hogy megéri, mert nagyon sokat segít a vajúdásnál. (légzés, zuhanyzás, fájdalom csillapító gáz, bordásfal, labda stb.) És tényleg "helyre is rak" ha arra van szükség. Elmondja mi jön mire számíthatsz stb. Az enyém még a mellemet is bemaszírozta (BAROMIRA fájt!) és segített a szoptatással, pelenkázással, köldökcsonkkal, egyszóval nagyon hasznos!
2014. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

2-es vagyok aki mindkét gyerekét Bakónál szülte CSÁSZÁRRAL!

Az elsőt 9 óra vajúdás után nulla méhszájtágulás miatt császár.a 2.-ik meg egyéb okok miatt programozott császárral!Szóvalcsak ennyire császárellenes bakó!

Ifjabb Tankót NEEE!Amikor a 2.-ik fiam szültem egy anyukát mikor varrt össze a császár után végig hányt és erre azt mondják azért mert sz https://www.youtube.com/watch?v=oj5yjWoeu7Mrul varr a doki!Köben az apja írányítgatta ott a műtőben hogy mit hogy csináljon...no comment!Szóval Ifj.Tankót inkább ne please...:)

2014. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
uhh nemtudom mit linkeltem be véletlenül szóval sz@rul varrt a doki
2014. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!