Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméti anyukák! Valaki...

Kecskeméti anyukák! Valaki tud nekem ajánlani nagyon jó szülész orvost?

Figyelt kérdés
Most lettem kismama és szeretnék egy nagyon rendes, becsületes szülészorvost aki tényleg figyel ránk, lelkiismeretesen végzi a munkáját és kérdezhetek tőle bármikor. ...és nem mellékes hogy 100% hogy a szülésnél is számíthatok a jelenlétére mert sajnos sok olyat hallani h a választott doki nem jön be a szüléshez. Kérni szeretnék pozitív negatív tapasztalatokat is orvosokkal kapcsolatban. Minden részlet érdekel. Köszönöm előre is.

2014. júl. 13. 11:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Az első kettőt az id. Tankónál szültem,ill. császár volt mind2 alkalommal.Nagyon rendes,figyelmes,árad belőle a magabiztosság,ami nagyon fontos sztem. Viszont a 3. gyereknél váltottam, a Nyirády Tamásra, a barátnőim nála voltak/vannak,figyelt ránk és lelkiismeretesen végezte a munkáját,még a Tankó dokinál is jobb. Szebben műtött,benézett rám utána is,pedig nem fizettem túl! A magánjára 2 hetente-(3 )hívott vissza,alkalmanként 8 ezret kért,nem mondom hogy fél órákat ültem nála,de amit kellett megbeszéltünk,mindig megvizsgált,UH volt mindig. Bár veszélyeztetett voltam,gondolom ezért volt elővigyázatos. A kis Tankóról csak rosszat hallottam... :/ A Bakóról is sajnos. A pénzéhesség enyhe kifejezés..... meg milyen már az,hogy megválogatja a betegeit,mert nem szereti a túlsúlyos kismamákat, a cukrosokat, a magas vérnyomásosokat... :O még az a jó,hogy vagyunk sokan,és tud válogatni!!! :/ Röhej!
2014. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"A pénzéhesség enyhe kifejezés..... "

Mert az nem pénzéhesség,hogy a te dokid 2 hetente behívott a magánjára,alkalmanként 8 e-ért??

Mint írtam nekem volt olyan,hogy Bakó 5-6.-ik hétre hívott vissza.Na sztem ez nem pénzéhesség!

Én még ezt nem halottam róla,hogy túlsúlyos,cukros kismamákat nem vállal!Konkrétan aki mellettem feküdt szülés után a kórteremben cukros csaj volt,és Bakó volt az ő dokija is...

Ez az amikor csak városi pletykának felül az ember...:(

2014. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12.37-es! Nem,nem pénzéhesség volt,hogy 2-3 hetente visszarendelt. Ugyanis veszélyeztetett voltam, 3. császár volt,magas vérnyomás,2 kora szüléssel a hátam mögött valahogy vártam is,hogy sűrűn nézzen,és a gyereket is. A 3. babánk is a 36.hétre jött,már előtte 2 héttel befektetett,és azt sem bántam,mert ha itthon vagyok azon a bizonyos éjszakán,talán nem írogatnék most itt neked. Szülés után 20...azaz 20 ezret adtam neki!! Miután megkapta,utána is kedves,és segítőkész volt velem.

A Bakót az egyik ismerősöm mesélte,hogy őt is átadta másik dokinak,mert nem szívesen foglalkozott vele.Lepasszolta,mert sok volt vele a gondja. :O

2014. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Elvileg ha a doki rendel vissza téged magánrendelésre nem is kérhet pénzt. Ezt már kérdeztem és minden kismama ismerősömnél akit vmi probléma vagy plusz vizsgálat miatt visszarendelt (sűrűbben kellett mennie mint egyébként) attól nem kérte el a pénzt sem a Tankó sem a Bakó sem még pár doki akikről ezt konkrétan mondták.
2014. júl. 18. 17:24
 15/16 A kérdező kommentje:
Egyik bnőm most szült a Bakónál egy másik meg pont a fiatal Tankónál és mind a ketten azt mondták hogy ennél elégedettebb nem is lehetnének. Mindenben segítette őket, ott voltak amikor kellett, türelmesek voltak és körültekintőek. És hozzátenném egyiknek sem volt gondja az összevarrással sem... sőt mondták h tökéletes munka volt.
2014. júl. 18. 17:27
 16/16 anonim ***** válasza:
DR.NEMES ANDRAS szuper, fantasztikus, Imadtam! 2* szültem nála, a legfantasztikusabb ember a világon. Mindenben számíthattam rá! Az egyetlen, nagyon jo! Figyelmes, tekintelyre melto, emberseges segitokesz! Egy szovak LEGJOBB! F.
2014. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!