Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közeledik a szülés ideje?

Közeledik a szülés ideje?

Figyelt kérdés

Első babámat várom, 39+5 hetes kismama vagyok.

Hajnali fél egykor derékfájásra ébredtem. Csak rövid ideig tartottak a görcsök, nem is erősödtek és nagyjából 40 percenként ismétlődtek. Délelőtt abbamaradtak, de aztán megint jelentkeztek. Van ívük, enyhén kezdődik, majd felerősödik és újra enyhül a fájdalom. Nem rendszeresek, kb. 30 percenként érzem őket. Közben a nyákdugóm is elment, vagyis folyamatosan távozik. Már vagy 6x volt székletem is ma, mintha tisztulna a szervezetem. Egyébként július 21-re vagyok kiírva. Lehet, hogy előbb szülök? :-)



2014. júl. 19. 16:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a pocakom is sokat keményedik, szinte állandóan.
2014. júl. 19. 16:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy szülés lesz belöle!Zuhanyozz le és meglátod hogy erősödik e vagy esetleg elmúlik.Majd írd meg mi lett veled!
2014. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
JAjj, szerintem szülés!! De lehet,hogy már túl is vagy rajta!!?? Szurkolok!!
2014. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Katalin02 ***** válasza:
Szerintem is készülődik a tested tisztúl és ha a nyákdugód is távozik az azt jelenti tágulsz. vagy már meg is szültél. Sok sikert
2014. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is óránként jöttek kezdetben:-) nagyon szurkolok sok sikert!!!
2014. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy így legyen, de én pl péntekre voltam kiírva, aznap el is ment a nyákdugó. Minden nap van székletem, keményedés és az nst is mutatja mégis egyben vagyunk még :/
2014. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nos, gratulálhatunk?
2014. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 20-án hajnali 3-kor elfolyt a magzatvizem is, úgyhogy bementünk a kórházba. 12-kor az orvos úgy döntött, hogy megcsászároz, mert a kisfiam szívhangja a fájások alatt elég rendesen visszaesett.

Már itthon vagyunk, jól vagyunk, bár Boti kicsit besárgult, de a kórházi gyerekorvos szerint nem kell emiatt aggódni. Kicsit többet alszik, de szopizni mindig felébred, vagy felébresztem. Pisi-kaki mindig van a pelusban, még ha kevés is.

2014. júl. 25. 09:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok nektek és jó egészséget kívánok!! 3-as vagyok...
2014. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!