Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közeledik a nagy nap?

Közeledik a nagy nap?

Figyelt kérdés
Ma nagyon sokat keménykedek és ekkor a hüvelyben is elég erős nagy nyomást érzek. Első baba. De van mikor kis nyilallásokat is érzek a hüvelyemben. 38+3hkm

2013. márc. 29. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Naná, hogy közeledik, nem hallottad még: "Repülő még nem maradt fenn, gyerek sem benn..."! :D Amúgy a front is hozzájárulhat a szülés beindulásához. De épp annyi esély van arra, hogy napokon belül megszülsz, mint hogy még 2-3 hétig élvezd a kis "lakód" közelségét. :) De már mindenképpen a célegyenesben vagy, már bármikor érkezhet a kis csöppség.


Problémamentes, gyors szülést kívánok, addig pedig szép babavárást!

2013. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 37+5h vagyok, kb 4 napja keményedek, de csak este egy órát max, és a hüvelyi erős szúrás, baba intenzív mozgása észlelhető. Én már rettegek, hogy akár mikor megindulhat, még vannak dolgok, amiket be se szereztem :o Aztán minden nap elhatározom fájások után, hogy holnapi első teendőm megvenni ezeket a dolgokat. Férjem ma közölte, hogy ne gondolkodjak ilyesmin, csak én kellek a szüléshez, majd ő megveszi és behozza ami még fontos.
2013. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 36.hétben vagyok,a fájásmérésen gyenge fájást észleltek. Naponta többször is keményedek,de csak 1-2percig,néha a pocakom alja szurkál,és zsibog a hüvely.

Azt hiszem én is lassan készülhetek.

Szerintem nálad is beindul biztosan napokon belül.

Könnyű szülést!

Jó egészséget!

2013. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!