Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 33-34 naposak a ciklusaim...

Orhidea1 kérdése:

Ha 33-34 naposak a ciklusaim lehet hogy késni fog a babám születése is? Vagyis a kiírt időpont után fogok szülni? Van összefüggés?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 39. hétben és ma párszor görcsööt a hasam mint mikor meg kell jöjjön de gondolom ezek csak jóslofájások.

2014. júl. 20. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindig 32-36 napos ciklusaim voltak, mindkét terhességemnél a babák minden mérésnél 5-6 nappal kisebbek voltak, mint a szokásos 28 napos számoláshoz képest kellett volna. Azaz valóban később fogantak a 28 napos ciklushoz képest, így a terminus vége is 5-6 nappal később lett volna a kiírtnál, szerintem. Ehhez képest a kislányom 38+4-re született, a második még pocaklakó.

Elméletileg lehet összefüggés, hallottam már ilyet, gyakorlatilag meg, ki tudja, embert tervez....:)

2014. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre szokták fogni, ha később születik. Nekem is 30 naposak a ciklusaim, az első 41. hétre született, a második pedig pont a kiírt napon.
2014. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,hát reménykedek hogy nincs összefüggés és akárcsak te első válaszoló hamarabb a karomban tarthatom a kislanyomat.Már annyira várom.
2014. júl. 21. 00:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 33-35 naposak voltak, tudtam mikor fogant, és a szerint is tulléptük a terminust...Sztem 2hete rahuztunk volna ha nem indutjak meg. sztem 20.-22 volt a terminus az orvos szerint 15. 24.én született, bar aznap mar voltak jelek h beindulnamagátol pár napon belül...
2014. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!