Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden spontán szuleshez mert...

Minden spontán szuleshez mert kell kateter?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért kéne? Én nem kaptam.
2014. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
miért kellene? nekem nem volt, nem értem, ki mondta?
2014. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy kell, nálam sem volt, de egyik barátnőm nem tudott pisilni, ő kapott. Ha még szülés előtt vagy javaslom igyál sokat szülés közben.
2014. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenhez. Ki mondta ezt? Ha valaki nem tud pisilni utána,akkor szoktak katétert feltenni. Nálunk lehet inni vajúdás alatt,ha lehet,igyál te is.
2014. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én a tolófájások előtt kaptam mert már nem kelhettem fel. -nem is éreztem hogy kell csak a doki érezte hogy tele van a hólyag. Rá 10 percre meglett a kislányom pedig én úgy éreztem hogy simán ki tudok menni :)
2014. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3 ismerosomnek volt. meg az egyiknek unfùzioja is...
2014. júl. 20. 18:02
 7/16 A kérdező kommentje:
3 ismerosomnek volt. meg az egyiknek infùzioja is...
2014. júl. 20. 18:02
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A.mi kórházunk konzervatívm Nálunk szokás a beöntés, borotvalas, gatmetszés, fekve szülést engednek csak, mindig adnak oxitocint is, de katétert nem kaptam. Nem szokás mindenhol.
2014. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nem kell, legalábbis nem kéne, de még mindig vannak, már bocsánat... "maradi kórházak"

engem nem borotváltak, nem öntöttek be, nem gátmetszettek, semmi művi dolog nem volt a szülésemnél. (max burkot repesztettek, de az amúgy magától valószínű kirepedt volna úgyis, meg így legalább gyorsabbodott az amúgy is gyors iram) :)


nem kell. szerintem ha valaki megteheti, hogy választ kórházat, az ne menjen olyan szülészetre, ahol feleslegesen katétereznek (netán beöntenek, borotválnak, oxitocinoznak, kengyelbe teszik az ember lábát, gátat vágnak... stb)

2014. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
engem katetereztek,mert nem tudtam pisilni utána..kb. negyed órát "szenvedtünk"a szulesznovel,h hátha,de nem ment...profi volt,kb. észre sem vettem,csak szólt,h végzett..
2014. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!