Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Katéter okozta problémája...

Katéter okozta problémája volt valakinek?

Figyelt kérdés
Sürgősségi császárom volt, majd egy napig katéterem utána. Mondták, amikor felrakták, hogy nagyon megszenvedtek vele, mert szűk voltam. Mikor kivették nem fájt nagyon,de csípett napokig utána. Most zuhanyzáskor kellemetlen, buborék szerű érzésem van ott, néha szúrkál, és orgazmus után is feszítő, csípő, kellemetlen érzésem van. Nem votlam még szülés utáni 6 hetes kontrollon, mert a dokim szabin van, 7 hete szültem. Van valakinek ehhez hasonló tapasztalata? Mi volt a gond?
2014. jan. 10. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sokági megmaradt ez az érzés, pont amiről írsz, már féltem, hogy el se múlik. De hosszú-hosszú hetek voltak az biztos, de nem emlékszem pontosan mikor szűnt meg.

Jah, pedig engem csak egyszer lecsapoltak vajúság közben, nem is maradt bennem a katéter...

Úgyhogy szerintem helyre fog nálad is jönni, csak megsérültek a szövetek...

2014. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem, hogy "csak" felsértettek és lassan gyógyul. Először meg is ijedtem, hogy talán a hüvelyemben kellemetlen, de rá kellett jönnöm, hogy nem, bizony ez nem ott van. Köszi, hogy írtál, reményt adtál, hogy nem marad ez mindig így! :)
2014. jan. 10. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már négy hónapja szültem, de néha még mindig érzem... :(
2014. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nem császároztak,csak vesegyuszi miatt kellett venni steril pisit.Hát utána 1 hónapig sírtamn as pisilésnél,ugy fájt:( Nem mertem pisilni se:(
2014. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!