Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dúlás szülés Tatabányán?

Dúlás szülés Tatabányán?

Figyelt kérdés

Minden érdekel!

El sem tudom képzelni, hogy milyen képet vágnak hozzá ebben a kórházban... Mi van olyankor; ha orvost nem, csak dúlát fogadok????? Árak?



2014. júl. 24. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tatabányán még szülésznőt sem tudsz doki nélkül fogadni, nemhogy dúlát. Velem a fogadott dokim szülésznője volt (vajúdástól a folyosóra rakásig), egy percig sem hagyott magamra.
2014. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, én is pont erre gondoltam; de a védőnőnél is ki van írva egy dúla elérhetősége.......... Sőt, többről is tudok. Ha csak a vajúdásnál lehetne benn; akkor az nekem kevés; tudom hogy nem egyenértékű; de ott lesz a férjem. Én a szüléshez szeretnék valakit, de ügye itt azt sem lehet hogy jársz terhesgondozásra; és csak a szülésre fogadsz orvost.

Nekünk meg a max. 20. héttől dokit fizetni... hát, nem tudom, nagyon rezeg a léc egyenlőre. Ezért lenne rettentő jó ha működne így; csak dúlával (vagy csak szülésznővel). De hát akkor ennyit az álmokról......... Köszi!

2014. júl. 28. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!