Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imrében szült anyukák!...

Szent Imrében szült anyukák! Milyen lehetőségek vannak a fájdalomcsillapításra? Mi ott a szokás?

Figyelt kérdés
Gáz, ÉDA?
2010. jan. 10. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én nagyon régen szültem ott és EDA-t kaptam. Akkor nem adhatta be a saját dokim, hanem az agyaúristen (akkori igazgató főorvos) adta be. Az ugye mondanom sem kell, hogy nem sikerült. A mai napig sem tudom, hogy miért. Talán keveset adott, vagy nem jó helyre. Ezért dupla adag oxitocint kaptam és dupla fájdalmat kellett elviselnem. Szerintem ne itt akarj tájékozódni, beszéld meg az ottani orvossal vagy szülésznővel! Legyél felkészült, ne csak beess szülni, mert akkor sok kellemetlen meglepetés érhet.
2010. jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Epidurál van,de nem igazán támogatják! Az a korház,inkább a természetes szülés híve! Én 4 hónapja szültem,váradiné Icánál,gátvédelemmel,vágás,varrás fájdalomcsillapítás nélkül,akartam fájdalomcsillapítást,de mondta hogy ha kérek akkor tovább tart a szülés,na akkor inkább nem,gondoltam! Fájt nagyon,de jobb hogy nem kértem,mert a z elsőnél kértem,és most visszagondolva,akkor meg sem tapasztaltam milyen az az igazi szülés! A második jobban meg maradt bennem,jó rá visszagondolni! :)
2010. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!