Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes szoptatos melltartot...

Érdemes szoptatos melltartot venni, hány darabot? A hagyományos merevitő nélküli melltarto nem jó, vagy azt is lehet használni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én nagyon kihasználom és szinte meg sem tudnék lenni nélküle. Nekem 2 db van. Az egyik egyszerű merevítő nélküli, a másik csikés, merevítős és formázott. Emberekkel dolgozom és nekem számít, hogy a fölsőm, úgy álljon, ahogy az kell. Nem kell mindenkinek messziről látnia, hogy szoptatós melltartó van rajtam. Viszont amikor a babámat etetem, nem kell a fölsőmet azért levenni, elég felhúzni a fölsőt és kikapcsolni az egyik oldalt és már szopizhat is a lányom. Anyukám meg is jegyezte, hogy aző idejében, szintemég mindent le kellett venni, hogy a cici szabadon maradjon :-). Nekem olyan kapocs van rajta, ami egykézzel is nyitható, így nem kell a gyereket letennem azért hogy kikapcsoljam.
2008. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a kínai szopis melltartót.Nagyon megdöbbentem amikor rájöttem, hogy 700 ft-ért ilyen jó minőségűt lehet kapni.Jobb az anyaga mint az 5000 ft-os márkásnak.Én angyon szeretem.
2008. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én ma vettem a C und A-ban, 2 db volt egy csomagban, 5500 ft

majd kiderül, hogy beválik-e.

2008. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nagy előnye a szoptatós melltartónak, hogy nem levetkőzni ha éhes a baba. Az viszont, hogy hol veszed már sok mindentől függ. Az én méretemben nem lehet kapni akárhol, így én csak drágán tudom megvenni, ráadásul a melleim eleve olyanok, hogy sajna csak a drága melltartó tartja a helyén. És nem azért mert drága, hanem mert nagyon ügyelnek a jó szabására.

Szóval, hogy veszel-e az csak rajtad áll, mert elvileg lehet hagyományosat is használni, ha meg a szoptatós melltartó mellett döntesz akkor az alkatodnak megfelelőt tudod kiválasztani, vehetsz olcsóbbat vagy drágábbat is. Felpróbálsz a boltban egyet-egyet és meglátod melyik elégíti ki az igényeidet.

2008. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem van márkás is, és nem márkás is, mind a kettő bevált, én is nagyon kihasználtam.
2008. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem van márkás és nem márkás is, de egyiket sem tudom használni. A nem márkáson átlátszik a melltartóbetét, ha nem teszem be átázik a tejtől. A márkás ( Anita 8000 Ft volt )meg olyan szabású, hogy mikor belövellt a tej, nem tudtam felvenni mert a kosarai hiába jó méretűek ha túl közel esnek egymáshoz és nekem nagyon kényelmetlen.

Maradtak a régi levehető pántú melltaróim amiből kiszedegettem a merevítőket hogy puha legyen és azt hordom ha elmegyek itthonról, itthon meg nem hordok semmit sem csak egy pamut trikót.

2008. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!