Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Kenézyből Dr....

Debreceni Kenézyből Dr. Demeter Miklós?

Figyelt kérdés

Párszor találkoztam már vele,nagyon szimpinek tűnt.Szeretnék tapasztalatokat olvasni azoktól a hölgyektől,akik nála szültek:)

Ha a terhesség elejétől kezdve hozzá járt valaki,hogy történtek a vizsgálatok?Milyen időközönként?Persze az anyagi oldala is nagyon fontos,fix tarifája van?Még egy buta kérdésem lenne....Ha felfogadnám,mikor,és hogyan kezdjek neki?


2014. aug. 3. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nála szültem! Csak ajánlani tudom!! Nagyon jófej ember és nagyszerű orvos. Elejétől fogva hozzá jártam. De sem tarifát ,sem vizsgálati menetet nem tudok írni ugyanis a férjem orvos kollégája, barátja igy nálunk másképp mentek a dolgok.

De hidd el a legjobb döntés lesz, ha nála szülsz!

2014. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!:)
2014. aug. 4. 22:19
 3/3 anonim válasza:
Kedves MIndenki! Már nagyon rég szeretnék írni a tapasztalataimról. Én is Dr. Demeter Miklósnál szültem-volna, ha bejött volna......igen, fix tarifája van, vizsgálat nélkül is...Csakhogy a doktor úr nem jött be amikor szültem, pedig már túlhordtam egy nappal a babát!!!! Egyszerűen nem vette fel a telefont!Pedig előző reggel ő végezte a magzatvíz vizsgálatot! Azért írok, mert én is csak jókat olvastam róla, majd miután megtörtént ez az eset, szépen jöttek a negatív hírek másoktól is! Nagyon szimpatikus volt nekünk is, mi is próbáltunk olyan orvoshoz járni, akiben meg is bízhatunk. Voltak rossz érzéseink, de elhessegettük őket! Kár volt!
2015. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!