Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Raft Miklós - szülés,...

Dr. Raft Miklós - szülés, terhesgondozás milyen nála, szakmailag, emberileg milyen orvos?

Figyelt kérdés

Kifejezetten 2012-es tapasztalatok érdekelnek. Korabbi evek kerdeseit, valaszait atolvastam (legutolso 2012 marciusi volt).

Mennyire lelkizős? Pl. elsírod magad, nyafogsz azt megérti vagy inkább azt szereti, ha valaki "tartja" magát minden helyzetben? Orvosként jókat írnak róla, de emberileg változók a vélemények.


2013. jan. 28. 16:10
 1/4 anyács ***** válasza:

Engem egyszer vizsgálat a szülőszobán, amíg nem ért be a saját orvosom!

Emberileg, és orvosként is teljesen korrekt volt, jókat nevettünk a poénjain! Az egyik barátnőm nála szült, és teljesen meg volt elégedve!

2013. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szerénke41 ***** válasza:

Nála szültem augusztusban, én voltam a márciusi kérdező. Hát én nem nyafogtam, nem sírtam, hanem nyugodtan, békességben villámgyorsan megszültem. Emberileg maximálisan jókat tudok róla írni, el sem tudom róla képzelni, hogy egy ,,nyafogósabb" kismamánál ne lenne megértő és támogató!

Priviben leírtam neked mindent részletesen!

2013. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek köszönöm a választ! :-)

Szerénke41, most tudtam válaszolni neked priviben.

2013. febr. 13. 21:45
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok!Valaki tudna infót adni,h mennyibe kerül nála a terhesgondozás?
2014. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!