Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok hasleszorító-övet...

Nina-chan27 kérdése:

Ajánlanátok hasleszorító-övet szülés utánra, amit esetlegesen császáros is tud viselhet? Olyat keresek, amit boltban nézhetek meg és elég pár órát viselni.

Figyelt kérdés

#lapos has #hasleszorító #szülés utánra
2014. aug. 4. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt (tépőzáras):

[link]

De, hogy őszinte legyek, nem sokat volt rajtam, nem valami kényelmes, legalábbis pár óra után, meg nem is tudom, hogy igazából volt/van-e értelme.

Én is császár után próbáltam, a heget nem nyomta, meg semmi ilyesmi, csak ülésnél egy idő után olyan, mintha egy szoros nadrágban próbálnál ücsörögni egész nap.

Ja, és ennek kb. a feléért vettem annó egy bababoltban (3 éve), nem tudom, hogy azóta ennyire felment-e az ára, de ennyit szerintem nem ér, nem olyan hasznos találmány, legalábbis így utólag azt gondolom, fölösleges volt.

2014. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne használj inkább semmi értelme.Többet segít ha lefekszel s ráraksz vmi nehezet pl szótárt a hasadra. Ezt a császáros nővérke mondta h így sokkal gyorsabban húzódnak vissza benti dolgok, de a bőrnek kb 1 hónap kell
2014. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm első válaszadó, hogy megosztottad velem a tapasztalatod. És köszönöm a második válaszadónak a tippet! Második babót várjuk, és az első után maradt kicsi hasam, és előre bukott a méhem, ettem és úgy felpuffadtam, mintha 3 hónapos terhes lennék... Igen, nekem 3hósan szépen látszott a pocim, mindkét várandósságomnál. Szeretnék most mindent megtenni, hogy ne súlyosbodjon a hasam kinézete... Tudom, olyan nem lesz, mint tini koromban, de amit lehet, megtennék.

Kettes válaszadó! Császár után a hasizom megrongálódik? Vagy ha a császárseb begyógyult, mozoghatok rá (kicsi hasazásra gondolok)?

2014. aug. 4. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
6 hétig semmi torna rá azt mondta nekem a doki pedig varratszedéskor ő is meglepődött hogy begyógyul.Elvileg mindent vágnak császárnál tehát rongálódik :( Teljesen hiába pilátesezek se megy vissza :( Pedig nagyon lent vágott a doki amiért külön köszönet érte és a nehezékes dolog nekem nagyon bejött. A bőröm nem bírta csak mert nekem csíkok akkor jöttek ki amikor visszahúzódott nem a terhesség alatt.Gondolom mert nem tornáztam rá de nem mertem :(
2014. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem már vannak csíkjaim, a köldök körül, mint valami hullámosan rajzolt napsugarak... Ezt tudom nem úszom meg. Viszont, ha császároznak (farosnak tűnik a picim, 35.hét), és begyógyult a seb, szeretnék tornázni a hasamra. Remélem nem feleslegesen. Ismeretségi körömben van, akinek nagyon szétvágták a hasizmát, bármit csinál nem használ neki...

Annak örülnék, ha hüvelyi úton szülhetnék, mert iszonyatosan félek a császártól és következményeitől.

Még egyszer köszönöm a nehezék hasra tippet, kifogom próbálni! Ha császáros leszek, ha nem.

2014. aug. 7. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát doki függő a császár, ott tényleg nagyon számít.Engem bikini vonal alatt vágott így annyira csak a szőrtüszők miatt volt problémás.Kitartás és jó egészséget! :)
2014. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!