Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apukák! APÁS SZÜLÉS után járt...

Ottibrigi kérdése:

Apukák! APÁS SZÜLÉS után járt már valaki úgy hogy nem tudott a párjához közeledni szülés után, esetleg megivselte a "látvány"?

Figyelt kérdés
Olyan apukák véleménye érdekelne akik szerettek volna bennt lenni szülésnél tehát nem a feleségük-kedvesük erőszakoskodott hogy bennt legyenek. Ellenpéldákra is kiváncsi lennék ki hogy élte meg. Köszönöm előre mindenkinek aki válaszol!!

2014. aug. 7. 06:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
En nem apuka vagyok, de egy közeli barátom mondta, hogy óriási élmény volt a gyerek születése, de a feleségére onnantol nem tudott többet nőként nézni. El is váltak.
2014. aug. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Én benn akartam lenni és benn is voltam, és ha még ezer gyerekem lesz mind az ezernél benn akarok lenni. Csodálatos élmény, egy család születése. A páromat is sokat tudtam segíteni lelkiekben, és amúgy le a kalappal a szűlt nők előtt.

A szexuális életünkre egyáltalán nem hatott ez ki.

2014. aug. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
A nőnek az is nagy támogatás, ha a férje ott áll mellette. Nem kell szemből nézni mindent. Elég, ha csak a kezét fogja és beszél hozzá. Így szép élmény az apának is.
2014. aug. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Ez szerintem a részükről csak cirkusz! Értelmes ember felfogja, hogy mi a helyzet. Elvégre a szülés és együttlét közt eltelik pár hét+hátha fürdik is néha az anyuka.. ennyi erővel egy jó kis hanyos vírus után csók sincs???
2014. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Az én férjem az elején bent akart lenni a szülésnél...de aztán megbeszéltük,hogy kint marad.Én nem szeretném,hogy bent legyen.

Valakiket még jobban összekovácsol a szülés...valakiket szét választ.


De amúgy ez a "megundorodok" a feleségemtől szöveg nagy kamu.

A nők 90% szül..vagy fog szülni babót...akkor az ilyen férj aki ezt mondja átpártol a férfi nemhez?? :)

2014. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Én ismerek olyan párt, ahol a férfi bent volt, és többet nem tudott a felségéhez nyúlni, mert annyira megviselte.

Az sem mindegy, hogy csak az asszony fejénél áll, és onnan bátorítja, vagy premier plánban nézi az egészet (vér, repedés, gátmetszés, stb.)

Videókat láttam, de számomra nőként is borzasztó volt nézni, mármint a látvány durva.

2014. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Nyilatkoznék a férjem nevében.

Soha nem fogja megbánni hogy bent volt, bár sokat nem tett hozzá a szüléshez de ez így volt nekem tökéletes. 3 óra kínlódás alatt egy mondat jött ki belőle: Nagyon fáj?! :D

De komolyan mondom, hogy maga a tudat hogy ott ül mellettem akkora erőt adott, tudtam hogy nem lehet baj mert ott van.

Nem látott semmi "csúnyát", az viselte meg hogy látta mennyire kínlódok és nem tudott segíteni. CSodálatos élménynek tartja amúgy a szülést.

Jobban kíván szülés óta mint előtte. Nem tudom hogy mennyi köze van a szüléshez ennek, de ő maga is meg van ezen lepődve. Mellesleg úgy gondolom hogy engem jobban is tisztel azóta, na nem mintha előtte nem tisztelt volna.

Én nem erőltettem hogy bejöjjön, felajánlottam neki hogy én nem bánnám de ha nem akar bejönni megértem. Ő ragaszkodott hozzá. Megbeszéltük hogy szülés közben is kimehet ha nem bírja, én nem fogok megsértődni.

2014. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Szégyellje magát az aki ezután nem tud nőként nézni a párjára! Ilyenkor válik egy nő nővé!

gusztustalan emberek vannak ...

2014. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért nem lehet utána nőként nézni a nőre. Én 5 hét után ugyanúgy szexeltem, mint előtte, az a rész ott lent teljesen ugyanolyan volt rugalmasságot, szűkösséget tekintve (sőt, az elején olyan volt, mintha szűz lennék). Kismamaként még szexibbnek látott a párom, sok pasinak kifejezetten tetszik, hogy hú, most szült a csaj pár hónapja és milyen nőies, dögös stb.

A szülést pedig nem szemből kell nézni, mert ott jön ki a vér, méhlepény stb, azt még a nő maga sem nézi szívesen, én sem néztem le oda, csak amikor már kint volt a baba.

2014. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Minden férfi más!

Lehet nekik egy nagy élmény is a szülés,de lehet hogy nem.

Mi úgy tervezzük hogy a vajúdásnál bent lesz,a kitolásnál kimegy.Attól,hogy nem lesz ott mellettem végig,ugyanúgy szeretni fogom. :)

2014. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!