Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2. baba császár után viszonyla...

2. baba császár után viszonylag rövid időn belül? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egyszerre szültünk, mindketten császárral. Ez volt 8 hónapja. Ő most 6 hetes terhes, tehát 16 hónap lesz a két műtét között.

Milyen tanácsokkal láthatnám el? Mikre vigyázzon, mire figyeljen a terhesség alatt?

Lehet esélye arra, hogy a második babát természetes úton szülje meg? Van akinek ilyen rövid idő múlva sikerült a természetes szülés?


2010. okt. 20. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem sok esély van a rendes szülésre ilyen rövid időn belül. Az orvost kérdezzétek meg, ő dönt. A terhesség vége fele a 36 hét körül, megfogják nézni ultrahanggal a belső császár sebet(ami a méhen van), hogy mennyire van elvékonyodva. Ha elvan, akkor tuti császár.
2010. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést keresd ki és olvasd el:

Császáros Anyukák! Szerintetek kevés ha 9 hónap telik el a császár és a következő teherbeesés között? Van itt olyan Anyuci, ...

2010. okt. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is azt mondtam neki, hogy nincs sok esélye szerintem hüvelyi szülésre...


Kedves Második! Nem találom a kérdést...

Nem tudnád esetleg belinkelni?

2010. okt. 21. 09:38
 4/4 A kérdező kommentje:

Megvan! :)

Csak én a szülés témakörben kerestem, és a kérdés a babák között volt...

2010. okt. 21. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!