Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egész nap menszi szerű "görcsö...

Egész nap menszi szerű "görcsök" és keményedés? 39hkm

Figyelt kérdés
Nem mondanám görcsöknek, inkább furcsán feszülő érzés mint a menzesz előtt 1-2nappal...vagy lehet hogy csak a baba feszíti ennyire magát.
2014. aug. 10. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz le langyos vizzel ha elmulik akkor csak joslo fajas
2014. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:) köszi. de nem kellene erősebbnek lennie? kb 7-8 percenként van olyan 5-10mp ig. de megyek zuhanyozni akkor....nővérem is ezt tanácsolta ő 3 napja szült de mondta hogy 5percesekkel már a falat kaparta...
2014. aug. 10. 20:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Hat ha erosodik vagy rosszab akkor korhaz. Nekem is ez volt es ki se engedtek a vizsgalobol mentem a szuloszobara. Se m.viz nem folyt el se a ny.dugo nem tavozott csak gorcsoltem 6 ora mulva meglett a fiam
2014. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát nem erősödik. vettem egy röpke zuhanyt, de nem múlt el. a hasam alján érzem a fájást, elvileg valódi fájásnál inkább a has felső része fáj azt úgy sugárzik ide oda...nem tudom mi lesz ebből, rejtélyes éjszaka elé nézek :)
2014. aug. 10. 21:17
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem a hasam alja görcsölt.
2014. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nekem is az görcsöl. a baba akkor mennyire mocorgott neked? mert ugye azt olvastam hogy szülés előtt lelassul nem mozog beilleszkedik stb...
2014. aug. 10. 21:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Szülési fájásnál nem csak a hasad alja, hanem az egész has megkeményedik, "kő keményre" és összehúzódik, hogy mennyire fáj, az egyéni.

Az 5-10 mp az kevés.

A rendes fájások hossza 40-60 mp és percre pontosan jönnek, és egyre sűrűsödnek, fürdőben, víz alatt sem múlnak el, hanem sűrűsödnek.

Első babánál 5 percesekkel tényleg elég indulni.


Kitartás, pár napig még lehet hogy így lesz ez, akár másfél-két hétig is, de az is lehet hogy ma éjjel megszülsz.


Kitartás!

3 gyerekes anyuka

2014. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, a hasamalja fáj, de olyankor az egész megkeményedik.nem tudom. kb 7-8 percenként jönnek és olyan 25-30mpig tart. most pakolom a pakkokat, indulásra késze, azt ha úgy van felhívom a szülésznőt. köszi mindenkinek.
2014. aug. 10. 23:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság?
2014. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A 25-30 mp is még csak jósló.

40-60 mp a rendes fájástevékenység hossza.


De mi újság?

Egyben vagy még?

2014. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!