Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi időm lehet a szülésig még?

Mennyi időm lehet a szülésig még?

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 napja egyre sűrűbben van székletem és éjfél óta, tehát lassan 24 órája folyamatosan keményedek, enyhe görcsökkel. Most már szinte óránként megyek nagy WC-zni. Rendszer nincs a görcsökben, keményedésekben, folyamatosan érzem a feszülést. Voltam ma a kórházban, mert éjjel fürdés közben úgy éreztem, mintha elment volna belőlem valamennyi magzatvíz, de megvizsgáltak és nem szivárog egyáltalán. A CTG enyhe méhtevékenységet már mutatott és 1 ujjnyira vagyok nyitva. 2 hete nézték, akkor még teljesen zárt voltam. A kórházban még nem volt ennyire állandó a görcsölgetés. De nem tűnik vajúdásnak, mert annyira nem fáj. Csak úgy érzem, ilyen haskeményedésekkel, állandó bár enyhe görccsel nem fog ez már hetekig tartani. 37 hét 5 napos vagyok

2014. márc. 18. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt így nem nagyon lehet megmondani. Lehet egy hét, de lehet túl is hordod. A lényeg, hogy legyél felkészülve, hogyha netán indulni kell.
2014. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!