Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Véleményt szeretnék (miskolc...

Véleményt szeretnék (miskolc Semmelweis) Dr. Koleszár Andrea! Tapasztalatok? Szült már nála valaki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én itt olvastam nemrég valakitől róla, dicsérte! Sajnos nem ismerem, de állítólag kedves és nem pénzéhes, ezt írták.

Ha ő lesz az ügyeletes amikor szülök, majd megírom milyen volt :)

2010. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

csak és kizárólag maximálisan POZITÍVAT tudok róla mondani.

Nem sültem nála, de amíg a dokim be nem ért ő jött be hozzám többször is. Annyira kedves, emberséges és segítőkész, hogy az eszméletlen. Barátnőm is így volt, Ő sem nála szült, de hozzá is bement többször, Ő is nagyon kedvesnek találta.

Mikor már a gyermekágyasban voltunk 2 alkalommal is ő jött vizitelni, akkor is mindenkivel nagyon kedvesen bánt és rám emlékezett is és mondta, hogy sajnálja, hogy végül császározni kellett. Mondtam neki is, hogy nagyon szeretném természetes úton megszülni a picurkát.

Tehát én csak jót tudok mondani róla. Szerintem ha mégegyszer szülök vagy őt vagy Sándor csabát választom(bár a mostani dokimmal is meg voltam elégedve nagyon)

2010. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én most hozzá járok és nála is akarok szülni csak kiváncsi voltam más véleményére is!szerintem is nagyon aranyos meg minden!16 hetes kismama
2010. jan. 13. 17:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól választottál.

Boldog babavárást kívánok!

2. válaszadó

2010. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. jan. 13. 17:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Off:

És megmondja, mennyit kér a szülésért? Még nincs orvosom.

2010. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem!Eddig nekem nem mondta!
2010. jan. 13. 20:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is hozzá járok.Még nem vagyok terhes,de ha az leszek tuti őt választom.Sok sikert.
2010. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia!Azóta már megszültem nála.Szuper egy orvos.:):)Csak ajánlani tudom mindenkinek!Nagyon ritka az ilyen orvos!:):)Nem fogsz benne csalódni.:)
2010. júl. 11. 12:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Van valahol magánrendelése a doktornőnek?
2010. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!