Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikerterhes vagyok tervezett...

Ikerterhes vagyok tervezett császárral fogok szülni az apuka bent lehet a császárnál? ( Szegedi klinikán lesz )

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Fehérváron bent lehet apuka, míg felmutatják a babákat a paraván mögött. Utána ki kell menni a műtőből, és megnézheti, míg fürdetik, mérik őket.


Nálunk úgy volt, hogy utána elvitték a babákat a koraszülött osztályra, s miután inkubálták, megvizsgálták, stb. őket, a férjem még bemehetett hozzájuk.

2014. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Teljesen a kórházi protokolltól függ - legegyszerűbb, ha megkérdezed a szegedi klinika szülészetét (akár telefonon, akár szülésfelkészítőn, ha tartanak) vagy az orvosodat, amikor találkoztok, de valószínűleg a védőnőd is tudja. Ezt találtam:

[link]

[link] /szuloszoba.html

[link] /szulesre-szuloi-szerepre-felkeszito-tanfolyamok.html

2014. aug. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én Szegeden szültem 2 hete, és megkérdeztem, hogy ha császár lesz, akkor bent lehet-e a férjm, de azt mondták, hogy nem.
2014. aug. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) kedves második köszi a linkeket és kedves harmadik te h szültél? simán vagy császárral? volt orvosod? Szegedi vagy?
2014. aug. 13. 21:24
 5/23 anonim ***** válasza:

Engem 40+4 hetesen indítottak, simán szültem, de a szülésznő elmondta még előtte, hogy mi van akkor, ha császár lesz. Nem szegedi vagyok egyébként. Volt orvosom, de szabira ment ahogy 40 hetes lettem, és átadott egy másik orvosnak.

3-as

2014. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Sima szülésnél bent lehetett a férjed? nem epiduráltak?
2014. aug. 13. 22:52
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen, bent lehetett. Nem volt epidurál, burokrepesztéstől számítva 2,5 óra alatt megszületett a baba, nem lett volna rá idő.
2014. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához és jó egészséget kivánok nektek! :) Remélem ha nem is lesz bent a párom hamar tul leszek a császáron. Egyébként rendesek a szülésznők,nővérek?
2014. aug. 14. 10:00
 9/23 anonim ***** válasza:
Szia! 5 hónapja császároztak Szegeden, nem lehetett bent velem a férjem! Könnyű szülést, gyors felépülést! :)
2014. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló :) neked meddig tartott a felépülés? milyen volt császár után?
2014. aug. 15. 02:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!