Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok olyan kórházat...

Ajánlanátok olyan kórházat ahol császárnál, az apuka is bent lehet?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne ahol nem kell orvost fogadni hozzá,ha létezik ilyen egyáltalán.Tatabányához közel kéne.
2011. jún. 21. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten a Baross utcában a Sote I-en.
2011. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát konkrétan a műtőben nem hiszem, hogy bent lehet, de a legtöbb helyen ablakból figyelhet az apuka.
2011. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Arról tudok, h olyan kórházak vannak, ahol az apuka bemehet oda, ahova a picit kiadják, és ellátják, és onnan látható az anya is, de nem hiszem,h lenne olyan, ahol a műtőbe is bemehet az apa, mert egy műtétnél arra kell törekedni,h minél kevesebben legyenek bent, h csökkentsék a fölöslegek fertőzésforrásokat.
2011. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Első sorban a baba miatt kérdezem,hogy mindjárt láthassa.Mert az előző baba császárral lett,és itt a mi kórházunkban csak mikor már felöltöztették a babát akkor mutatták meg neki ablakon keresztül pár percre.Elég szar volt mert apás szülést szerettünk volna,de sajna nem jött össze.:-(
2011. jún. 21. 19:29
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Olyan kórházak vannak, ahol már az első alapellátásnál ott lehet az apuka, de bent a műtőben nem!
2011. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Debreceni Kilikán ablakon keresztül nézheti a műtétet és neki adják oda először,úgy csatakosan:).
2011. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Bár nem rtad, hol keresel kórházat. De itt egy vidéki is: Kalocsa. Bár a műtét alatt nem lehet bent, de az ablakon át, ha akar nézhet és utána végig ott lehet, mikor ellátják a babát és míg az anyát rendbe teszik, ő kapja meg a picit.
2011. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem igaz amit írnak!!! Nekem mellettem állt apuka VÉGIG a császár alatt!

Budapest, Baross utca, SOTE1-es klinika!

2011. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Én is a Sote I-et írtam. Szobatársamnak végig fogta a kezét a férje a műtét alatt, és a babákat is az apuka foghatta meg először, és utána mehetett a babákkal a tisztogatásra, stb...

Fotóznia nem szabadott, csak mikor a babák meglettek.

2011. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Viszont ha kívül van az apuka, tehát ahol ellátják a babát, ott akár videora is veheti az egészet, legalábbis a debreceni klinikán igen.
2011. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!