Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A folyamatos (legalábbis...

A folyamatos (legalábbis annak tűnik) mensiszerű fájdalom a derékban és a hasfájás is a jósló fájásokhoz tartozik?

Figyelt kérdés
Hétfőn töltöm a 39. hetet, Már egy fél órája folyamatosan ilyeneket érzek, néha erősebben, néha gyengédebben, de folyamatos. Nem lehet úgy percekre osztani, mint ahogy írni szokták.
2014. aug. 14. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig lehet percre osztani a szülési fájdalmat. A második szülésem előtt én is így éreztem egy-két napig, aztán rögtön 2 perces fájásokkal indult a szülés. Ha érezhetően erősödnek a fájások, be kell menni a kórházba.
2014. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is a második szülésem, még sincs viszonyítási alapom, mert ott nyomatták belém az oxitocint fájásgyengeség miatt (és ott csak 35 hetes voltam), csak az utolsó fél órában voltak igazán fájásaim. Most "csak" folyamatosan fáj a derekam, és főként a hasam alja, de nem elviselhetetlen.
2014. aug. 14. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én 38+3 hkm vagyok de én is ilyeneket érzek a délután folyamán:Föleg a derekam fáj,nyilal.Te hogy vagy mostanra?Szünt már valamennyire?Vagy erösödött?Mi lessz a neme a babádnak?Nekem kislány és nagyon várom is már.Eggyre többet szenvedek...
2014. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem erősödött, de nem is múlt el. Azóta már az ovit is megjártam :)
2014. aug. 14. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Erős front van, gondolom ezért fáj mindenkinek mindene. :)

Ha beindulna, azt azért észre fogod venni.

Szülés előtti időszakban teljesen normális a derékfájás, én nem neveztem soha jóslónak.

2014. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg vízbe fekszel és elmúlik, akkor azok jóslók. Nekem a jóslók amúgy erősebbek voltak mint a szülési fájdalmak, bármennyi oxitocint is nyomtak belém. Így burokrepesztés után pár órával toltak a műtőbe. :( (magasvérnyomás miatt indítottak)
2014. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
derék és hasfájás szülés előtt szülésifájás is lehet.milyen fájásaid voltak?
2022. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!