Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha oktató kórházban szül vki,...

Ha oktató kórházban szül vki, akkor a tanulók ott vannak a szülésnél? Uzsoki nem rég lett oktató kórház, szült ott mostanában vki?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én oktatókorházban szültem és bizony kb 10 tanuló nézte végig a vajúdást és a szülést :) Aranyosak voltak, simogattak, beszéktek hozzám és tényleg látszott rajtuk, hogy aggódnak. Persze az elején megkérdezték, hogy bejöhetnek e. A végén pedig illedelmesen megköszönték és gratuláltak :) Sőt, a gyermekágyas részlegre is lejött a csoportból 2 lány, elbúcsúztak mielőtt haza indultunk. Jó élmény volt, örültem nekik.
2014. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
A miénk is oktató kórház,de összesen két szülésznő gyakornok volt,ők meg nem láttak semmi "olyat".Biztosan nem is engedtem volna,hogy 10-en bámulják az alfelemet,szerintem ezt nem is teszik meg csak azokkal akikkel megtehetik.Ha érted...
2014. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fehérváron császároztak a harmadik kisfiammal. Előtte odament a férjemhez egy fiatalember, aki mentőorvos akart lenni, és jelezte neki, hogy bemenne a műtétre tanulni ( a férjem nem jöhetett be, mert engem elaltattak ). Utána is odament hozzá gratulálni.
2014. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor valakin meg kell tanítaniuk hogy a te gyerekeid is majd biztonságosan szülhessen 20 év múlva.
2014. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Oktatókórházban szültem, én is féltem, hogy mi lesz, de nagyon pozitívan csalódtam. 2 spanyol cserediák (lány) volt végig mellettem, nagyon kedvesek voltak, sokat beszélgettek velem, bíztattak, az egyik még a derekamat is masszírozta közben. :) Annyi volt csak, hogy angolul és spanyolul tudtam velük kommunikálni, ami néha a szakszavak, néha meg a fájdalom miatt nehezebben ment. :)) Sokkal kedvesebbek és segítőkészebbek voltak, mint a szülésznőm! :(
2014. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
3 hete szültem, tőlem megkérdezte a szülésznő, hogy bejöhetnek-e tanulók, de én nem szerettem volna. Azt mondta, hogy ez az én szülésem, ezt én döntöm el, olyan legyen amilyet én szeretnék. Engem zavart volna, és a szülésznőm nagyon rendes volt (ügyeletes volt, nem fogadott szülésznő).
2014. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Január 21.-én szültem az Uzsokiban, de a szülésznők, a doki és a párom volt csak jelen. Bár lehet, hogy később lett oktatókórház, mint, hogy szültem.
2014. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1-es. 10-en az elég durva. :))))

Utolsó: hááát kb 2-3 hónapja olvastam, h az lett az Uzsoki is.

Örülök, h jó élményeitek vannak a tanulókkal kapcsolatban. :)

Én nem is tudom... az első szülésemnél tőlem aztán bárkit odaengedhettek volna. :D

Köszi a válaszokat. :)

2014. aug. 16. 22:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Én februárban szültem, és engem is megkérdeztek, mikor éppen két fájás közben próbáltam bebotorkálni a szülőszobába. Hát mit mondjak, nem voltam velük túl kedves, de miután túl voltam a szülésen két lány és egy srác odajött és bocsánatot kért, hogy úgy letámadtak hirtelen. Én is bocsánatot kértem, és mondtam nekik, hogy sajnálom, hogy bunkó voltam, de semmiképpen nem szerettem volna közönséget. Talán a hirtelen felbukkanásuk mellett az is megijesztett, hogy nagyjából 8an körül álltak, hogy "Épp szül! Megengedné hogy bemenjünk magával? " Én esztergomban szültem amúgy, és nem tudtam, hogy az oktató kórház. én azt hittem, hogy mindenhol vannak tan ulók.
2014. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Békéscsabai kórházban is ott voltak amikor én szültem!
2014. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!