Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott doki és szülésznő...

Nina-chan27 kérdése:

Fogadott doki és szülésznő nélkül fogok szülni a Szent Imre kórházban; így is lelkiismeretesen el fognak látni minket is? Úgy hallodtam, az egyik legjobb kórház, rendes szakorvosokkal, szülésznőkkel. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Nyilván el fognak látni,de lelkizni nem fognak és esetleg mogorván szólnak néha. Persze a babáért és érted is mindent megtesznek.

Nekem volt fogadott dokim, de szülésznőt nem fogadtam, mert a szülésznő pénzét egy külön szobára tettük félre. Nem az Imrében szültem.

Kellett volna a fogadott szülésznő, mert annyit nem tett meg többszöri kérésre sem, hogy feljebb emelje a szülőágyat.

Burokrepesztés előtt nem engedett ki pisilni, utána meg ágytálba nem tudtam. Bunkó stílusa volt. A szülésnél nyilván jött a vizelet is. Szülés után minden fontosabb volt neki, minthogy a babámat odaadja, hogy megpróbáljam a szoptatást. Ha lett volna fogadott szülésznőm, akkor ez mind nem így történt volna. Pénzért azért figyelnek egy kicsit az apróságokra is...

Az Imrében dolgozik egy orvos, akinél már voltam sztk-san. Azzal kezdte, hogy a problémáimmal majd a magánrendelésén foglalkozunk! Odanyomta a névjegyét és bunkó volt. (Nyulasi)

Szóval nem követem el még egyszer azt a hibát, hogy sztk-s rendelésre megyek és nem fogadok szülésznőt!

2014. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem tudja neked előre megígérni, mert mindannyiunknak mások az igényei, és nem mindegy milyen ügyeletes orvost, szülésznőt fogsz ki.

Én másfél hónapja szültem a Soten, fogadott dokik nélkül, de a szülésznő és a doki is fantasztikus volt, maximálisan velem voltak végig, mindenben segítettek, biztattak. Így én egyáltalán nem bántam meg, hogy nem fogadtam senkit.

2014. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Szent Imrében szültem mindkét gyermekem,az elsőnél volt dokim,szülésznőm nem,de teljes mértékben elláttak...másodiknál a dokim szabija alatt indult meg a szülés,tehát ügyeletes doki volt bent,aki egész bent létem alatt egyszer megvizsgált,szülés közben pedig nézőként volt jelen,szülésznőt akkor sem fogadtam,de lelkiismeretesen elláttak.Tulajdonképp mindent a szülésznő csinált,vizsgálatok,nst,szülés,bár sokat nem kellett velem foglalkozni,mert a fiam csak úgy "kipottyant",nem vágtak,nem repedtem,nem volt komplikáció.Az első írta,hogy lelkizni nem fognak veled,háát nem is,mert általában nagyon sok dolguk van,amikor másodszorra szültem,akkor egy másik szülőszobából rohant ki,egyszerre 3-4en szültünk,de nyilván nem is beszélgetni mész a kórházba,úgy hogy azt gondolom egyáltalán nem lesz hiányod semmiben fogadott szülésznő és doki nélkül!
2014. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!